Wpis z mikrobloga

@Bartenn: Ja mam mieszane. Z jednej strony całkiem ciekawe materiały, dobrze nakręcone, z fajnym lektorem xD itp
Z drugiej są realizowane w taki sposób, że okroponie rzuca się w oczy, że są tubą promocyjną DD czy ostatnio szkolenia z obrony koniecznej.

Żeby nie było, nie mówię, żeby ziomek to wszystko robił za frajer. Chodzi mi o to, że lokowanie produktow w ich materiałach są zbyt nachalne, że chwilami wątpię w ich
@Bartenn: była całkiem pozytywna, szczególnie szanuję za dobry materiał o skeet, trap itd... ale od ostatniego miesiąca jakieś dziwne akcje robią..
3 trailery, żeby pokazać reklamę szkolenia i teraz każdy kolejny co zachęta do niego.. po komentarzach widać, że ludzie są wkurzeni i odwracają się - dziś jest nowy film a komentarze profilaktycznie zostały wyłączone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja tam rozumiem, że ktoś chce przekuć swoje
@Bartenn: no widzisz.. ale mamy takie trochę bezrybie jeśli chodzi o polskie kanały o broni i strzelectwie.. t.j.guns, adarma, omnis arma, strzelnica.tv.. rzadko coś wrzucają, więc wiesz...
guntv może w porę się opamięta.. a może wtopili już w ciul kasy i teraz panika bo nie ma zainteresowania.
te szkolenie Hebdy za 2k z obrony koniecznej to co styczeń w Gdańsku KSI robi za 50pln. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polinik: Tak, żem coś czuł, że widziałem te szkolenia za śmieszną cenę. Zazdraszczam KSI... Wy tam na północy za dobrze macie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

walczy się o popularyzację strzelectwa i odczarowanie go z mitu jako sportu dla bogatych, a tu taki
@Bartenn: Ogólnie nawet lubiłem oglądać filmy od nich. Ale ta akcja z tymi szkoleniami średnio mi się podoba (ceny samego szkolenia; mowa, że mamy dobre prawo z jednoczesnym pouczaniem, że tylko tutaj Cię nauczą jak mówić by nie mieć problemów; teraz ta akcja z wyłączonymi komentarzami; itp.).
Jeśli tak dalej pójdzie, to nie wróżę dobrej przyszłości dla tego kanału.