Wpis z mikrobloga

Hej, jestem umówiony na podpisanie umowy deweloperskiej, mieszkanie na Wieniawskiego 56 dewolper Domex. Czy to w porządku lokalizacja? Wiem że nową drogę tam budują... czy może lepszym wyborem było by Wieniawskiego dewolper Apklan? Poradzicie coś? Wybrałem ta lokalizację głównie dlatego że jest w granicach moich możliwości finansowych... Co byście doradzili
#rzeszow
  • 6
@matmatmat229: Pytasz się tu i na inwestycje rzeszów już chyba 15-ty raz ;).
Możliwości finansowych nie przeskoczysz, więc jeśli nie ma nic innego w Twoim budżecie to nie kombinuj i kupuj. Najwyżej sprzedasz/wynajmiesz za kilka lat.
Obydwie inwestyycje są przy Wieniawskiego więc co za różnica? Weź to co ci się bardziej podoba/jest tańsze.

Nie ma lokalizacji idealnej. Każda ma swoje plusy i minusy. Rzeszów jest wielkości jednej warszawskiej dzielnicy, tak naprawdę
@matmatmat229: Twoja kasa i nikt za Ciebie nie wybierze. A że kasa niemała to żeby nie żałować i nie pluć sobie w brodę popytaj ludzi którzy już mieszkają w inwestycjach dewelopera. Popytaj o kontakt z deweloperem podczas budowy, możliwość zmian, naprawy usterek przed i po odbiorze, jak się mieszka. Czy słychać sasiadów. Sprawdz i porównaj dodatki w stylu komórka lokatorska/parking (dostępność, wielkość i cena) Ważne ze względu na kredyt jest termin