Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl Jakiekolwiek składane u Was reklamacje są daremne? Niepotrzebnie tracę czas? Odpuściłem groszowe zakupy na #allegro, teraz sytuacja powtarza się z #mall, gdzie reklamacja z 8 stycznia została dopiero teraz odrzucona. Oczekuję kolejna transakcja na #allegro, opłacona za pobraniem. Nie miałem identyfikatora płatności i próbowałem to z Wami wyjaśniać. Oczywiście na e-mail do dziś nie odpowiedział mi nikt. Udało mi się wyciągnąć informację na siłę od Waszego kolegi na fanpage FB. Złożyłem reklamację i zgodnie ze wskazówką od supportu podałem numer oferty. Rozumiem, że też wszystko na marne i znowu otrzymał informację iż reklamacja odrzucona?

#goodie #cashback #allegro #mall #millenniumgoodie #millennium
  • 4
@Goodie_pl Dziwne! Nie kojarzycie po nicku? Już powoli daję sobie spokój. Wróciłem do konkurencji, którą dość nieudolnie próbujecie naśladować. Przy większych zamówieniach (jeżeli oczywiście takie będą miały miejsce, w co raczej szczerze wątpię) nie będę sobie zawracał Wami głowy. Napiszę bezpośrednio do odpowiednich sklepów i sieci afiliacyjnych.

Aż WSTYD, że za takim serwisem stoi taka marka jak Millennium, która to wszystko firmuje...

#goodie #cashback #millenniumgoodie #millennium #tradedoubler #awin