Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze #rozdajo () Może skromne, może nieskromne, nie wiem. Otóż w piątek po południu spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, której wyślę własnoręcznie wypisaną i ozdobioną pocztówkę. Plusik jest taki, że mam dosyć duży asortyment pocztówek więc wylosowana osoba będzie mogła sobie wybrać taką, jaka mu się podoba :) Tymczasem możecie tez napisać jakie właśnie pocztówki najbardziej lubicie :D

#pocztowki #postcrossing #diy #handmade #art
cytmirka - Moje pierwsze #rozdajo (。◕‿‿◕。) Może skromne, może nieskromne, nie wiem. O...

źródło: comment_oaBrUzsL1qxxuKZJVbDUwVUQSUNNRvxM.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: Rysunkowe są ładne i jakieś śmieszne, z pomysłem.

Widziałam kiedyś rysunkową z nagą parą leżącą w wysokiej trawie z podpisem "mint fuck" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PanNocebo: 3D można kupić w większych miastach albo przez internet, za sztukę wychodzi około 6zł. A drewnianą zdobyłam na jarmarku bożonarodzeniowym u wystawców którzy różne wyroby z drewna robią :D
  • Odpowiedz
@cytmirka widziałem taką 3D tylko raz (ale nie wiem czy na tej samej zasadzie) jak do firmy przyszła jakaś paczka z chin w okolicach Bożego Narodzenia i majfrendy dorzuciły otwieraną taką pocztówkę, gdzie wewnątrz papier rozkładał się w wielką świątynię :D taką stojącą na kartce. A co do drewnianej to kurczę, nieźle bym się zdziwił jakbym dostał coś takiego pocztą xd
  • Odpowiedz
@cytmirka: A tą pierwszą z mapą Polski gdzie kupiłaś? Ja też zbieram pocztówki, ale głównie z różnych podróży, plus te wysłane przez znajomych( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie masz żadnej z Lublina to chętnie Ci wyślę( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@cytmirka Ta z lisem na samej górze to praca Patrycji Kostyry z Wydziału Sztuki w Opolu z projektu "To co kobiety kochają najbardziej, czyli zwierzaczki i beznadziejni faceci" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz