Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam probelm damsko meski. Nie umiem nawet powiedziec czy duzy ()
Mianowicie ja i moj niebieski, oboje lvl okolo 30 jestesmy razem okolo roku czasu. Nie jestem szczegolnie ladna, on tez. W sprawach hmm powiedzmy swiatopogladowych dogadujemy sie swietnie, on mnie rozsmiesza, troszczy sie o mnie emocjonalnie, ale jest tez jeden problem.
Ja zarabiam bardzo dobrze a on wcale...
Od paru miesiecy mieszka u mnie, zre, sra i zyje za moje... I to nie szczegolnie by mi przeszkadzalo bo wspieram go w tym co on chce robic a, ze stac mnie spokojnie na nasze utrzymanie to sie nie czepialam. Ale sa tez inne strony.
Moj niebieski zupelnie nie szanuje mojej pracy ani moich rzeczy czy upodoban.
Moja rutyna skupia sie na pracy i sprzataniu za nim a syfiarzem jest nieziemskim. Wszystko rozlewa, niszczy moje rzeczy czy tez rzeczy na wynajmowanym mieszkaniu, gowna za soba nawet po sraniu nie umyje i jeszcze jak zwracam mu uwage to dostaje odpowiedz ze sama se moge zrobic bo i tak wiekszosc czasu pracuje zdalnie...
No i tu ja sie gotuje bo zaczynam go widziec jako pasorzytniczy byc zerujacy na mojej dobroci i uleglosci, bo on doskonale wie, ze ja nie wytrzymam i zrobie cos za niego zeby nie zyc w syfie jaki on generuje. W zasadzie w zadnej dziedzinie zycia nie moge na nim polegac i czuje sie jak #betabankomat ( ͡° ʖ̯ ͡°) dodatkowo moj niebieski pije srednio 4 piwa dziennie, co tez mnie dosc mocno martwi.

Nie pisze postu zeby zapytac o to kiedy go zostawic a o to, jak zmotywowac faceta do dzialania? Byc moze ja czegos nie rozumiem, byc moze zle sie do tego odnosze. Ostatnio zaczelam byc pretensjonalna bo juz mnie #!$%@? bierze i nie widze w tym zadnej perspektywy.

Ah i on ma taki schemat ze po piwie nie ma seksu wiec seks mozna uprawiac maks do 18 potem jest swiety czas na odpoczynek po bezrobociu i piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio nie wiem co zrobic. Chlopak ma ambicje i cele, ale zabiera sie do nich od dupy strony czesto. Wiem tez, ze bardzo lezy mu to, ze role w naszym zwiazku sa odwrocone.

Jak macie jakies tipy to dajcie znac. Chcialabym w nim zaszczepic jakies checi, ogarniecie i wyleczyc z bylejakosci. Mysle, ze sie da, ale juz nie wiem jak. Pls halp!

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Ratować?

  • Nic nie robic? 5.0% (18)
  • Zostawic? 95.0% (342)

Oddanych głosów: 360

  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: lol, nad czym się tu zastanawiać, rzucaj dziada bo tylko tracisz czas (i hajs) na tego szczura ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i nie ma opcji z żadnym zmienianiem i motywowaniem, dużo nie zdziałasz także uciekaj i szukaj lepszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak by był układ że ty pracujesz a on zajmuje się domem. To jeszcze bym rozumie. Ale jak nie możesz na nim w żadnej dziedzinie polegać to po co ci taki ktoś.
Czego Jasiu się nie nauczy Jan nie będzie umiał.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie już matka go skrzywdził wykonujac wszelkie prace za niego. Zostaje tylko uświadamiać. Niestety przez cos takiego zmieniasz sie w jęczącą babe ale jak niebieski #!$%@? to nic wiecej nie pomoże. Moj dodatkowo jak sie w( ͡° ͜ʖ ͡°)iam ze znowu nabrudzil zamyka sie w łazience i płacze. Dodatkowo boi sie że go pobije. Dodam, ze mam 170/50 kg a on 188/90 kg... nie wiem jsk
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Od paru miesiecy mieszka u mnie, zre, sra i zyje za moje.


Ale że od tych paru miesięcy pracy nie może znaleźć czy ustaliliście wspólnie, że będziesz go utrzymywać póki co, z jakiegoś powodu? Macie w ogóle jakiś plan? Ile ma trwać taka kolej rzeczy? Jeszcze miesiąc, dwa, dziesięć czy bezterminowo?
Cóż Mirabelko stworzyłaś sobie sytuację z której bardzo ciężko będzie wyjść tak by każdy był zadowolony. Człowiek bardzo szybko
  • Odpowiedz
Moj niebieski zupelnie nie szanuje mojej pracy ani moich rzeczy czy upodoban.

Moja rutyna skupia sie na pracy i sprzataniu za nim a syfiarzem jest nieziemskim. Wszystko rozlewa, niszczy moje rzeczy czy tez rzeczy na wynajmowanym mieszkaniu, gowna za soba nawet po sraniu nie umyje i jeszcze jak zwracam mu uwage to dostaje odpowiedz ze sama se moge zrobic bo i tak wiekszosc czasu pracuje zdalnie...

@AnonimoweMirkoWyznania: Dalej nie czytałem. Po
  • Odpowiedz
Mysle, ze sie da, ale juz nie wiem jak.


@AnonimoweMirkoWyznania: A ja myślę, że się nie da. Każdy twój krok zrobiony w dobrej wierze celem aktywizacji niebieskiego, on odbierze jako zamach na jego święty spokój i chęć odebrania mu komfortowego życia jakie obecnie prowadzi.
Od początku nie postawiłaś mu granic, to teraz masz. Sama go takim stworzyłaś.
Człowiek to taka świnia, że nie szanuje tego o co nie musi się starać.
  • Odpowiedz