Wpis z mikrobloga

Na co mogę wydać pieniądze żeby poczuć się przez chwilę szczęśliwym i że chce mi się żyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ? Nie brakuje mi pieniędzy na normalne życie i głupie wydatki typu zabawki a jednak nie jestem w ogóle szczęśliwy bo #rozowypasek...

Ps.
Brzydzę się trochę #divyzwykopem więc to sobie darujcie raczej poszedłbym tam żeby się przytulić ale divy mnie obrzydzają.

#depresja #przegryw #zalesie #korposwiat #zwiazki
  • 22
@Sqbfd: jestem w trakcie terapii bo sobie nie radzę z obecnym stanem beznadziejności mojego życia i braku celu , samobój za rogiem więc rodzina wysłała mnie do psychiatry i na psychoterapię tutaj już ładuje kabone co 3 tygodnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@januszkarwasz: done. Najgorzej czuję się jak przestają działać wtedy czuję się dwa razy gorzej niż przed zażyciem tych wspaniałych specyfików.
Od miękkich do twardych czuję zawsze dobrze ale potem dwa razy gorzej bo stan czujedobrze.gif
#!$%@?.jpg szybko mija ..ale to dobry pomysł na opening weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieki
@DzikaMrowka: nigdy nie byłem ale fajny pomysł może zostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to nigdy się nie obnoszę z pieniędzmi przy rozowypasek bo nie mam po co i nie będę za nikogo płacić i fundować wygodnego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) płacić to mogę za żonę i rodzinę .. żonę która kiedyś mnie zdradzi z przyjacielem, odchodząc zabierze dom, samochód i
@CrunchyCrunch: Jak masz hajs to kup sobie zestaw VR. Podobno mega sprswa. A jak nie to pojedz gdzieś, gdzie nikt cię nie będzie rozumiał ( piza angielskim jak by coś się stało ) zaznać egzotyki, zapomnieć o szarej smutnej rzeczywistości dnia codziennego.
@CuckCuckKlan jadę , wybrałem na podróż nie najlepsze ale #!$%@? miejsce jakie znam i czytałem że #bialystok to będzie najgorszy wybór albo jeden Z gorszych.
Jadę na tydzień tam a potem celuje żeby pojechać do kraju brzydkich kobiet #niemcy i taki trip będzie. W Niemcowni poszukam może czegoś na stałe żeby zostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CrunchyCrunch: Miałem na myśli jakąś Azję czy Afrykę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co do VR to niestety nie miałem "przyjemności testować". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tzn. mogę sobie zrobić VR plebs edition z kartonowych okularów + Samsunga S9, ale pozbieram sobie na jakiegoś Occulus Rifta "to blow my