Wpis z mikrobloga

Rowerowe świry rekreacyjne, jeździcie w kaskach? Ja teraz codziennie po pracy rowerkuję tak sobie ponad godzinkę, głównie po ścieżkach rowerowych, których wciąż jednak brakuje... Czy powinnam Waszym zdaniem nosić kask? Jeśli tak to jesteście w stanie polecić taki basic kask dla rowerowej świrki umiarkowanej, ale coś na co nie wydam krocia? #pytanie #pytaniedoeksperta #rower
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Millhaven: jeżdżę w kasku przy każdej okazji od czasu jak byłem świadkiem zderzenia motocyklisty i rowerzysty który przejeżdżał na pasach. Mózg na asfalcie to nie jest coś co się zapomina ( _) Zobacz sobie kaski w Decu, czasem w Lidlu są takie całkiem fajne za 60-80 zł
@Millhaven: odpowiem po swojemu, rowerzysta w kasku jeździ bardziej ryzykownie, w razie poważnego wypadku kask Cię nie uchroni. Ale tak ja jeżdżę w kasku od jakiegoś czasu i polecam, choć w ten upał do pracy nie dojedziesz z suchą głową i makijażem na twarzy ( ͡º ͜ʖ͡º) ale coś za coś. Kupuj kask.
@Millhaven: @president: kask może cie uratuje jak #!$%@? w ciebie samochod i bedziesz koziołkował 10 razy. moj kumpel stracił wlasnie zęby jeżdząc w kasku, znam też osobe która miała połamaną żuchwe jeżdząc w kasku, a ja mało nie starciłem oka, tak, też bedąc w kasku. dodam ze we wszystkich przypadkach kask chyba nawet niemiał stycznosci w glebą. od tamtej pory nieużywam.
bartman28 - @Millhaven: @president: kask może cie uratuje jak #!$%@? w ciebie samocho...

źródło: comment_ICqCd7zBmY5P7D3dcIr6RHU9LLQln7hT.jpg

Pobierz