Wpis z mikrobloga

Ciągle w głębi serduszka mam nadzieję, że pewnego dnia ktoś zrobi mobe tak samo dobrą lub lepsza niż lol bez zastanowienia #!$%@?...
Po tej akcji gdzie ziomek night Blue banuje typa za grania support Teemo na midzie a nb wyzywa go od śmieci i wszystko jest okej albo boostowane konta nadal grają... Aż mnie dupa piecze.
Fakt że trzeba kupować postacie to żart...
Niestety to jedyna moba na rynku z mechanikami które mi pasują..
#leagueoflegends
  • 9
@Niicooooo: Nie będzie innej MOBA już nigdy, chyba że bierzemy pod uwagę jakieś mikrusy bez społeczności. MOBA będzie trwała do momentu w którym zniknie LOL. To nie jest battle royal, że co chwilę powstają nowe tytuły próbujące podgryźć rynek, mamy już to za sobą jeśli chodzi o ten gatunek.

Ps. A poza tym ludzie pisali, że to serio był troll i dobrze, że go zbanowali, szkoda że akurat w taki sposób.
@Niicooooo: Ja czasem do odstresowania gram w Smite. Moba gdzie wszystkie spelle to skillszoty, jest 3d i celowanie w poziomie. Assassyni w tej grze są mega przyjemni do gry jest ich +15 , wszyscy są do jungli, solo to bruiserzy melle plus kilka wyjatkow typu tanki albo odpowiedniki sustain magów. Duo to tank plus adc. Wszystkie postacie zadają duży damage jest dużo cc ale można kupić odpowiednik zhonyi za free a
@Niicooooo: xD typ jest gownem, trolluje gierki itd a ty jeszcze go bronisz. Niesamowite. Wole miec 4 toxicow w teamie niz jednego intera jak ten teemo. Jest opcja mute, a opcji odzyskania lp i 40 minut czasu juz nie ma
@Niicooooo: Jak zwał tak zwał, chodzi mi o to ze caly team nie chce zeby on to robil, ewidentnie przegrywają przez niego grę a on tak dalej jest uparty i pickuje to gowno. Nighblue tez jest debilem ktorego nie da sie slcuhac a tym bardziej ogladac, ale gdybym mial takie mozliwosci jak i byl w tej samej syutuacji zachowalbym sie dokladnie tak samo
@BlackFunky: mogę być na pozycji supporta i iść na mida nigdzie nikt nie powiedzial że nie mige supportowac mid lanera, i o to #!$%@? chodzi, chodzi o to że #!$%@? riot nagina zasady tak aby im pasowało i ludziom którym płacą.
Pierodlony riot banuje toxicow a Interow i trolli zostawia, to mnie wkuriwa.