Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 19 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + dziewicą)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
Pobierz jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 19 letniej córki? (Załóż...
źródło: comment_WHP5jLjkGdvWVVsbAZDL6nBiJJYC9IjG.jpg

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku 67.6% (5456)
  • Pozwoliłbym w osobnych 17.0% (1372)
  • Nie pozwoliłbym 15.4% (1246)

Oddanych głosów: 8074

  • 290
eśli to twój dom, to myślę że ty mowisz tu ostatnie slowo


@jmuhha: twoja córka się rucha. Tak wiem, że ciężko to przełknąć, ale takimi nas natura stworzyła. Niezależnie od tego czy im pozwolisz spać razem czy nie, to oni już prawdopodobnie uprawiają seks, lub będą wkrótce. Córka jest pełnoletnia, możesz ją wyrzucić z domu, a jeśli będzie się uczyć to musisz jej płacić alimenty i tyle. Jeśli nauczyłeś ją odpowiedzialności
@jmuhha moj pierwszy poważny związek zacząłem jak miałem 20 lat, rozowa 19. Pamiętam pierwsza wizytę u rodziców i ten stres, szczególnie bałem się, czulem respekt bo bardzo w porządku gość a moja partnerka to córeczka tatusia. No i wiesz to jest takie spotkanie z ojcem:
- A więc to on rucha mi teraz corke...
- Dzień dobry, to ja rucham Pana córkę.

4 lata byliśmy razem ale przez pierwsze około pół roku
Jakieś durne zakazy dla dorosłych ludzi tylko prowadzą do tego, że po pierwsze wpędzasz ich w kompleksy i sprawiasz, że czują się jak małe dzieci, po drugie wydaje im się, że nie sterują swoim życiem, a tym samym chowasz nieciumaki życiowe, które całe życie będą się trzymać kiecy mamusi/spodni tatusia i żadnej decyzji bez nich nie podejmą, a jak rodzice umrą i ci ludzie będą mieli już sami 50 lat to przyjdzie
@jmuhha: na jakiej podstawie mam mowic doroslej osobie z kim i jak ma spac xD Takie zakazy sprawia tylko, ze bedzie się 2x mocniej grzmocic piza domem jak wyjedzie na studia. Nie mowiac o tym ze w pokoleniu naszych dziadkow to w tym wieku mialaby co najmniej jedno dziecko.
Albo sie wychowalo odpowiedzialną osobe albo nie. Jezeli tak, to sie tylko ja obrazi takimi zakazami, jak nid to i tak nic
Co jest normalne? 19 letnia dziewica? Ostatnie 5 lat była trzymana w zakonie czy jak? Na jakim świecie Ty żyjesz?

A patrząc wstecz to zawsze miałem zajebiste relacje z ojcami dziewczyn z którymi chodziłem.


@Mekki: oczywiście, że jest normalne, większość moich koleżanek straciła dziewictwo w wieku 18-25 lat, a znam i 30 co nie straciły. Jednak ludzie najbardziej zapamiętują tą jedną, która od 13-stki zaliczyła z 50 kolesi i przekładają to
absolutnie nie wiesz o czym piszesz, tu nie ma miejsca na tolerancje, chce się ruchać, ma gdzie, nie życzyłbym by to robiła w moim domu, jak jest taka dorosła to niech idzie na swoje


@jacieniemog28: jaką tolerancję? Przecież ruchać może się i w kiblu w szkole, czy w krzakach, albo samochodzie tego kolesia. Ale czy tego chciałbyś jako ojciec? Żeby jakiś sąsiad z lornetką obczajał twoją nastoletnią córkę, która rucha się