Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki ;)
Przychodzę do Was z nietypową sprawą. Mam 21 lat i nigdy nie byłem u lekarza, rodzice zawsze bagatelizowali tą sferę mojego życia, zawsze myśleli że udaję albo zmyślam. Przez co kompletnie teraz nie wiem jak wygląda cała procedura chodzenia do lekarzy, a mam potrzebę. Podejrzewam u siebie problem z prostatą/rakiem jąder, wiec chcę odwiedzić urologa. Na NFZ nawet nie patrzę, więc prywatnie. Komplikuje sprawę fakt, że obecnie siedzę w Anglii, tu nie chcę chodzić po lekarzach. W lipcu będę w Polsce na 2 tygodnie. Dałoby radę ogarnąć sobie prywatną wizytę na sierpień myślicie? I w ogóle jak to zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu podzwon po gabinetach tam gdzie jedziesz i sie umow na wizyte, kurcze, jak bardzo proste to jeszcze moze byc?
Przeciez chcesz tym ludziom dac swoje pieniadze, nawet jak czegos nie wiesz, to w ich interesie lezy ci to wyjasnic i to mozliwie milo, cieplo i wyczerpujaco zebys zechcial przyjsc do nich, a nie do konkurencji. Prywante biznesy sa nieco inne niz panstwowe (w panstwowych sie nalezy, czy sie
@AnonimoweMirkoWyznania: nie możesz podejrzewać raka, bo jest 10 tys. innych chorób które możesz mieć, ale do urologa oczywiście warto się zgłosić i przebadać. Procedura jest bardzo prosta prywatnie - dzwonisz, podajesz imię i nazwisko, pytasz o wolny termin, dostajesz termin i przychodzisz. Trochę gorzej jak nie masz zameldowania w PL, bo będziesz musiał wypełnić dokumenty przed pierwszą wizytą, ale to przed wizytą możesz zapytać jak to wygląda - przez telefon. Przynieś
@AnonimoweMirkoWyznania: a no i przed wizytą jak ktoś już napisał - możesz prywatnie zrobić badania krwi, np. w punktach diagnostyki mają taki podstawowy pakiet, jak coś jest mocno nie tak to i w tych podstawowych wyjdzie. Tam się nie trzeba zapisywać, po prostu przychodzisz z samego rana, najlepiej na czczo, płacisz, czekasz na pobranie krwi, w internecie sprawdzisz wyniki po 2-3 dniach, czasem nawet po 1.