Wpis z mikrobloga

Mirki od #mibox, chciałbym kupić ojcu na prezent Mi Boxa. Ojciec dużo wyjeżdża, dodatkowo jest meczykowcem, więc Box ma służyć głównie do Nc Plus Go, żeby miał dostęp do C+ i Elevena. Czytałem, że da się zainstalować wersję na tablet i ona działa, ale jak jest z obsługą? Działa to płynnie z pilota Mi Boxa, czy trzeba coś kombinować, przerabiać, cudować, podłączać myszkę? Pomóżcie
  • 13
@kodiwpigulce_pl: @mozetakmozenie: Posiadam #mibox oraz aplikację NC+Go z wersji tablet'owej i używam klawiatury takiej jak na zdjęciu, która pozwala "scrollować", gdy używa się dwóch palców. Klawiatura również emuluje myszkę, więc obsługa tej aplikacja choć bardzo ułomna to jest możliwa. Nie zmieniałam też żadnej orientacji ekranu.

Natomiast jak zależy Ci tylko na Eleven Sport. To oni mają własną dedykowaną na Android TV aplikację, która już bez problemu obsłużysz pilotem. Ewentualnie Eleven
Pobierz Serghio - @kodiwpigulce_pl: @mozetakmozenie: Posiadam #mibox oraz aplikację NC+Go z w...
źródło: comment_u5nZhJ8rqTJxz6ivvQO0dTHNJ6S0PV5K.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozetakmozenie: Napiszesz coś więcej o tym rozwiązaniu? Zastanawiam się właśnie nad zakupem chromecast/mibox głównie pod Netflix, HboGo i właśnie nc+go. Chromecast to wydatek połowę mniejszy, a widzę że kombinacje zbliżone. Dużo zachodu żeby puścić mecz na dużym ekranie?
@marugrab: Nie, ani trochę nie ma z tym zachodu. Podłączasz chromecasta, w ogólnych ustawieniach Google Home, jak już skonfigurujesz chromecasta masz opcję "Przesyłaj z urządzenia". Na ekranie TV wyświetla Ci się wtedy ekran telefonu. Odpalasz aplikację nc go tablet no i tyle... :) Jedyna wada: telefon musi być cały czas włączony. Druga opcja jaką testowałem to łączenie się chroma z laptopa z chromecastem i wyświetlanie strony nc go - też działa