Wpis z mikrobloga

17.06.2019r. - trening zaliczony.

Dziś jak pisałam wczoraj - siłownia. Trafiłam w miedzy czasie na jakiś specjalny trening i dałam się namówić mojej przyjaciółce na udział w nim. Szczerze jestem zachwycona i cieszę się, że tak wszystko dzisiaj fajnie wyszło. Później jeszcze zrobiłam sobie taki trochę dłuższy spacer, pogoda dopisała, więc grzechem było niekorzystać.

Bilans: 1600/1856kcal.

Ogólnie jestem zadowolona z tego dnia.

Miłego wieczoru!

#wyzwaniefitczerwiec
Asia24164 - 17.06.2019r. - trening zaliczony.



Dziś jak pisałam wczoraj - siłownia....

źródło: comment_uiC0vyVuHUBnC2OE1LdCb5j6QInSwJIa.jpg

Pobierz
  • 8
@fatboy77 Tym razem byłam na bieżni + rowerek + na takich dwóch przyrządach na nogi, gdzie w pierwszym masz nogi schowane pomiędzy takim czymś i musisz to rozszerzać, a w drugim to coś jest pomiędzy nogami i musisz to zbliżać (fachowe tłumaczenie XD) + kilka różnych przyrządów na ręce, gdzie głównie było podnoszenie ciężarów w różny sposób + zajęcia z takim gościem, coś w stylu cardio.
@Rouksa No ma taką funkcję xd Daję opcje ''ćwiczenie'' i w czasie rzeczywistym stale monitoruje moje tętno i chyba na podstawie tego jakoś to liczy. Nie wiem szczerze mówiąc jak dokładnie to się dzieje, bo po treningu zawsze wyłączam i mam gotowy wynik, ale skłoniłeś mnie do sprawdzenia jak to działa dokładnie. XD