Wpis z mikrobloga

Nie no tak dluzej nie bedzie, od jutra biore sie za siebie, plany na najblizszy miesiac

-Zwolnic sie z januszexu 12zl/h jeszcze musze po 10 godzin #!$%@? bo jeden przedsiebiorca zatrudnia polowe wsi i jak sie nie podoba to mozesz umierac z glodu a jak przychodze juz do domu to jestem taki #!$%@? ze tylko zjesc i spac przez 6 dni w tygodniu

-Wyprowadzic sie od matki ktora od wielu lat niszczy mi zycie i robi codziennie awanture ze mnie urodzila a mogla teraz byc z swoim bylym itd opowiada jak to by jej sie zylo gdyby nie wpadla swoja droga to glupia #!$%@? z niej.

-Wyjechac z wsi i wprowadzic sie do Warszawy, nie chce juz wachac gowna, biegac siku na pole, pomagac matce na roli gdy ja zostawie to szybciej przyjdzie spadek by #!$%@? ta dzialke w #!$%@?.

-Znalesc dziewczyne lub przyjaciela kogos na kims bedzie mi zalezec a moj los dla tej osoby nie bedzie obojetny.

Chce po prostu byc szczesliwy
#przegryw
  • 5
jak Ci matka umrze to będziesz szczęśliwy?


@PanG: Sama smierc raczej nie, ale fakt ze umierala w cierpieniach poniewaz do konca zycia bedzie musiala pracowac na roli, a juz nie wyrabia. No i spadek bedzie i te 2 rzeczy sa fajne