Wpis z mikrobloga

Ostatnio kupowałem po 200, a wcześniej po 190... i sie martwiłem, że moje założenia są takie, że mam dokupywać po trochu, że wolałbym więcej kupić, bo jest tanio... no i teraz jak już zdążyło urosnąć do 233 to mi smutno, bo bym sobie dokupił więcej takich nie za drogich akcji Tesli po ~200 lub taniej...

Tymczasem jak w załączniku widać, że inni zawsze wiedzą lepiej (przykładowo @Pilaf), że wszystko zaraz na łeb poleci.

Co ciekawe, nie twierdzę, że jutro cena będzie wyższa, taka sama czy niższa... to tylko pokazuje, że opinie w internecie są gówno warte :)

#tesla #zbieramnatesle
anonimowy_programista - Ostatnio kupowałem po 200, a wcześniej po 190... i sie martwi...

źródło: comment_HMmtnwRXEVozkXEgXsszdmtA5rTKkzSV.jpg

Pobierz
  • 7
@anonimowy_programista: Już Ci zaczyna lecieć z tej podniety jak tylko akcje lekko poszły do góry. Zobaczymy jak będzie na koniec roku. Ja pamietam jak wykopki kupowali btc za niecałe 20k $, biorąc przy tym kredyt xD
wolałbym więcej kupić, bo jest tanio... no i teraz jak już zdążyło urosnąć do 233 to mi smutno, bo bym sobie dokupił więcej takich nie za drogich akcji Tesli po ~200 lub taniej


@anonimowy_programista: Nie #!$%@?. Taka jest giełda. Nikt nie wie jak zachowają się ceny.
@anonimowy_programista: Teraz została tylko metodyka. emocje zostaw na boku. Tesla jeszcze zdąży zyskać 50% żeby stracić 70% i zyskać 150%. Jeśli to ma wpływać na Twoje zbieranie akcji i przerodzić się w bycie graczem giełdowym analizującym wykresiki i kurs co 5 minut, nerwy, stres, zaraz głupie decyzje i straty - to lepiej teraz sprzedaj wszystko i to zostaw.
Najlepiej to byś postawił jakiś automat do kupowania akcji w środku danego dnia
Co ciekawe, nie twierdzę, że jutro cena będzie wyższa, taka sama czy niższa..


@tamtokontojuzusunalem: toż to właśnie napisałem.

Teraz została tylko metodyka. emocje zostaw na boku.


Plan sobie już określiłem. Co miesiąc dokupować za około 2k, zapewne w czasie 2-3 dni po tym jak wypłata przyjdzie.

Najlepiej to byś postawił jakiś automat do kupowania akcji w środku danego dnia miesiąca/tygodnia i do widzenia, wrócisz do tego za 5 lat gdy z