Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arturzycabamburzyca: Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!

  • Odpowiedz
@arturzycabamburzyca: True! A czy doznania są takie same przy sztucznej i prawdziwej piczce?


Raczej nie takie same, ja testowałem tylko tą sztuczną, wiadomo że sztuczna nie jest ciepła w środku i się nie rusza, ale mimo to, to i tak najlepiej wydane pieniądze w moim życiu, które jest za krótkie żeby walić sobie ręką ʕʔ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cechinimuszyna: mam porównanie z kobietą tylko z gumką, a masturbator bez. Wydaje mi się, że jak kobieta jest kłodą, to zdecydowanie przyjemniejszy jest masturbator. Trochę jak z waleniem Niemca w kask - dokładnie wiesz, czego ci trzeba, żeby dojść szybko. Z kobietą starasz się wytrzymać dłużej. Sumarycznie masturbator > kobieta, jeżeli chodzi o same doznania z włożenia benka
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna z oryginalnym Fleshlight, dobrze nawilżonym i podgrzanym gorącą wodą przed użyciem doznanie fizyczne takie samo, albo nawet lepsze. Oczywiście nic nie zastąpi sfery duchowo uczuciowej i fizycznych wrażeń z bliskości różowej, ale coś za coś.
  • Odpowiedz