Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki. Chce porozlewac parę tanich zapachów bo nie wykorzystam tego w życiu, po co ma zalegać mi w szafce a nie jestem z tych który dziennie ich używa, no i daje sobie spokój z tym póki co bo hajs będę przeznaczał na coś innego przez najbliższy rok.
Nie będę każdego zapachu wymieniał, na zdjęciu wszystko widoczne, cenowo każdy zapach po cenie(ml) za które były kupione czyli chyba w sumie po najniższej. Każdy zapach z elnino/notino/yasmeen a dekanciki od Mirków z tagu. Do tego dojdzie Versace Dylan Blue i Dunhill Century których nie ma na zdjęciu bo dopiero dostanę w następnym tygodniu. Z każdego mogę odlać połowę, jedynie jaguar Chromite i Salvadora puszczę całego za grosze bo jednak nie moja bajka. Luźne deklaracje z racji że może to trochę potrwać i chciałbym pierw porozlewac, przygotować do wysyłki i wtedy dopiero zbierać kasę, jeśli się nie rozleje to wyjebka, porozdaje po rodzinie. Dla chętnego darmowe ostatnie ~10ml Davidoff Cool Maggi, może ktoś ma taki olfaktkryczny fetysz. Niemieckie maszkyty ofkorz w pakiecie. Jeśli czegoś nie widać to pytac
#perfumy #rozbiorka
mekekeke - Siemka Mirki. Chce porozlewac parę tanich zapachów bo nie wykorzystam tego...

źródło: comment_c8sLiLPjAVyi5zXc2aEI1WJVynbGnsUx.jpg

Pobierz
  • 33
@visac: Mirku, daj mi trochę czasu bo ja zanim to wrzucałem to miałem w połowie gotowego posta z opisanymi zapachami ale jako że robiłem to na komórce to mi się skasowało przy zmianie kart przeglądarki i się delikatnie #!$%@?łem( ͡° ͜ʖ ͡°) opiszę niedlugo
@visac:
Korloff No Ordinary Man
Jesus Del Pozo Halloween Man
Montana Pour Homme Edt
Krizia Pour Homme
Montblanc Individuel
Montblanc Legend Spirit
Kenzo Jungle
Jovan White Musk
Jovan Sex Appeal
Lalique Equus
Versace Dylan Blue
Dunhill Century
Rasasi Egra
Rasasi Al Wisam Day
Rasasi Daarej
Salvatore Ferragamo f by black
CK One Shock
CK Reveal Men
Issey Miyake L Eau D Issey Pour Homme Fraiche
Joop Homme
Tribute8 Molecule 01
Zara