Wpis z mikrobloga

Macie jakieś swoje ulubione aromaty orzeźwiające? Jeśli tak to jakie wam podchodzą? Osobiście chce protestować coś nowego, kiedyś duży miałem kaktus/limonka od inawery ale ostatnio coś się zrobiły nie dobre. Eukaliptus bardzo dobry, acai nie mogę już znaleźć a chętnie bym kupił. Szukam czegoś na lato. Jak sam mieszam to do wszystkiego dodaje menthol
#epapierosy #vapenation
  • 5
@Fikusek: bardzo lubię bloody orange od inavery, dodaje do niego kilka kropli koolady od justfake i na lato jest miodzio ale ta poramanczka ma ten minus że puchną wszystkie sylikonowe uszczelki - np te białe co są w tankach smoka u góry, albo butelki sylikonowe w pulse od vandy vape i na takich urządzeniach jest nievapowalny.. kopce go na wotofo profile ze squonkiem ale z buteleczki z polietylenu
@Rafau1102 mój zestaw to rx gen 3 i hell vape dead rabbit rta. I mialem coś z kilkoma aromatami chyba coś jak pinacolada hmm nie pamiętam juz ale cocolada coś takiego i po 2 buszkach czuć grzalke i z kilkoma innymi miałem to samo. Zobaczę sobie twój smaczek i może się skuszę. Aktualnie zamówiłem heisenberga, i full moon pink(liczi) full moon silver (kaktus, gruszka, smoczy owoc, i nuta chlodzika) i znalazłem acai
@Fikusek: Horny Flava Mango, bardzo słodki z mega intensywnym smakiem pozostawiający lekko mroźny posmak w tle, nie wiem czy to mieta czy coolada ale efekt jest naprawde super niestety swoje kosztuje.