Wpis z mikrobloga

No i udało mi się dzisiaj! W najdłuższy dzień roku, z rana, przygotowałem przepysznego steka krwistego ze świeżutkiej wołowiny. Wszystko samodzielnie, przepis z internetu. Jest doskonały. Dziękuję bardzo cielaczkowi, który udostępnił mi swoje ciało - krew zresztą także była wyborna. Mam nadzieję, że jeszcze niedawno pasł się radośnie na łące, zostawiał placki i miał szybki zgon w rzeźni. PS Panu rzeźnikowi też dziękuję, naprawdę oprawiliście skurczyBYKA doskonale :) PS 2 Jego mamie też dziękuję (później napiję się mleka).

#wegetarianizm #weganizm #vegan2019 #kuchnia #gotowanie #gotujzwykopem #posilek #jedzenie #dieta #dania
Pobierz
źródło: comment_nZcDBEvwiyg0jPsrA67mSgJZnfQGdJTb.jpg
  • 11
@Hatespinner: jesteś jednym z tych co mówią "przestań, nie reaguj, znudzi mu się"?

Właśnie przez takich jak OP i przez takie podejście jakie prezentujesz, nigdy nie będziemy mieć tu ładnych rzeczy, a pod względem agregacji treści Wykop zawsze będzie większym szambem i ściekiem niż Reddit.
@Marmite: Jakby nikt nie odpisał OP, to post by zniknął w przeciągu minut i każdy miałby to w dupie.

Właśnie przez takich jak OP i przez takie podejście jakie prezentujesz, nigdy nie będziemy mieć tu ładnych rzeczy


To jest 100% o was.