Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Jak mnie śmieszy, gdy rozmawiam z kimś i ten się pyta, ile z narzeczoną chcemy mieć dzieci. No i gdy odpowiadam, że nie zamierzamy mieć dzieci to w 90% przypadkach dostaje odpowiedź, że "nam się to jeszcze odmieni".

No nie, kurła nie odmieni. Gówniaki to nie nasza bajka. I ta krytyka, gdy to argumentuje, że trzeba mieć zaplecze finansowe i warunki do tego.
##!$%@? #zwiazki #dzieci #gowniak #gorzkiezale
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: no sorry, nie obchodzi mnie co myślą inni, każdy ma swoje życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza, przez dzisiejsze socjale przyszłość w Polsce jest niepewna..a co dopiero z gówniakiem na karku.
@matisiarz1: bezdzietność w Polsce to droga przez mękę i wytkanie palcami. Niestety, ale społeczeństwo ma problem ze zrozumieniem faktu, że ktoś nie idzie tą "prostą i oczywistą" drogą ślub->dziecko->kredyt na mieszkanie i samochód typu SUV/VAN. Jestem akurat ekspertem w dziedzinie bezdzietności i zachowań społecznych z tym związanym. Uważam, że ludzie w wielu przypadkach po prostu chcą byś "miał tak jak oni", bo nikogo tak naprawdę twoje dzieci nie będą interesowały. Ma