Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehhh Mircy, z biegiem lat ##!$%@? rośnie w siłę.

Przesłanie zwłaszcza dla ludzi spod tagu #przegryw którzy myślą, że wzrost i kasa zmieniłyby ich życie. Tak się nie dzieje.
Coraz bliżej 30tki, znajomi się wykruszają, prowadzą stabilne życie, jeśli jesteś #tfwng to masz przesrane, bo zaczynasz wtedy odczuwać samotność ze zwielokrotnioną siłą.
Wszyscy dookoła z laskami, wtedy naprawdę czuć #przegryw . Co z tego, że ma się firmę, dobry hajs, fajnego SUVa, 193 cm wzrostu (przy 68 kg #suchoklates ale nadal) i pewnie niektóre laski już przez te czynniki są zainteresowane, skoro nawiązanie kontaktu jest praktycznie niemożliwe. #!$%@?, większość z tych lasek non-stop #!$%@? o malowaniu pazurów, netflixie i "podróżach" (z pilotem od TV w łapie przez National Geographic #!$%@?, jakie podróże będąc asystentką w korpo 2.5k albo żabko-kasjerką) O czym ma z nią gadać np. glazurnik, którego zainteresowania kręcą się, przykładowo, wokół ptactwa wodnego i ma wyrąbane w durne seriale.
Jeśli nie wiedzieliście czym jest prawdziwy #przegryw to właśnie tym: wstępnie zainteresowane #rozowepaski spierdzielają w podskokach, bo nie ma z nimi jakichkolwiek wspólnych tematów do rozmowy. Otwierasz ryj, nabierasz powietrza do płuc i... nie mówisz nic, bo nie ma o czym. Jak masz rozmawiać z laską, skoro nie masz pojęcia o żadnej z tych pierdół, o których to cały czas nawijają? Masakra.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Uwielbiam takie #!$%@?. Jest mnóstwo dziewczyn, z którymi się da pogadać na wiele tematów. Ty po prostu lecisz na karyny i wielkie zdziwienie XD po drugie ciężko tez mając specyficzne hobby: czyt. Ptactwo wodne wymagać, żeby każdy miał o tym pojęcie, serio? Ja na przykład lubię historie, pamietam dużo dat, wydarzeń, ale nie wymagam od każdego człowieka, żeby mi z marszu mówił, kiedy była dana bitwa, bo wiem, ze on
O czym ma z nią gadać np. glazurnik, którego zainteresowania kręcą się, przykładowo, wokół ptactwa wodnego i ma wyrąbane w durne seriale.


@AnonimoweMirkoWyznania: O tym że on #!$%@?ł w zyciu, ona też, ale oboje chcieliby mieć do kogo morde otworzyć w norze i spłodzić kolejne pokolenie szaraczków.
smutnaccc: są ludzie, którzy mają miłość, mają kogoś, kto ich kocha a w momencie utraty pieniędzy przestaje ich to obchodzić i wyśmiewają wpisy takie jak ten

pewnie mój partner chętnie by się z tobą zamienił, miałby o wiele więcej szczęścia z dobrej pracy i kasy niż z kobiety która niby spełnia jego standardy piękna, nie jest głupia, nigdy w życiu go nie zdradziła i nawet jakieś wykształcenie nie najgorsze ma -
OP: @somskia: nie oczekuję, że każdy będzie podzielał moje zainteresowania, natomiast byłoby spoko żeby druga osoba też jakieś miała.
@AnonimoweMirkoWyznania: Co jest nienormalnego w hobby? Netflix i przygłupawe seriale już spoko rozumiem?
@grozny-mis-powrocil: zapytaj 90% samic
@Kerrigan: nawet jeśli byłoby to pszczelarstwo albo jazda drezyną jako kolejne hobby, co to ma do rzeczy?
@hehenuanek: nie wiesz o czym mówisz. Człowiek który osiąga więcej niż mediana w
Człowiek który osiąga więcej niż mediana w tym kraju (mediana czyli gównorobota za 2k) musi równać w dół.


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba w jakichś Mszczonowicach Zabiskupich.

A nawet jak już zarabiasz te mityczne 5k-7k jako glazurnik to nadal jestes MOŻE o pół piętra społecznego wyżej, niż dziewczyna z rzapki. Jak oczekujesz od dziewczyny z ludu, że będzie zarabiać kilka tysięcy na rękę przy jednoczesnym posiadaniu rodziny to się mocno puknij.