Wpis z mikrobloga

@HK-Stelle: Chodzilo mi o to ze na solowce malo placa. Kolega w B&Q po 12 godz dziennie pracy od pon-pt i nieraz przez korki nocuje w aucie i ma 2k. Ja w Hermes nawet tyle nie mialem. Na CE inna praca i za inne pieniadze. Moim zdaniem warto zrobic.
  • Odpowiedz
@kaikadu08: Generalnie plan jest taki ze zanim odejde z pracy w ktorej jestem to zrobie C+E i ogarne samozatrudniene. Class 2 jest tylko zeby sprobowac na part time czy mi w ogole ta robota pasuje. Mam tez w firmie obecnie pol roku chorobowego w pelni platnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pol roku carrer break nieplatny wiec moge w miare bezpiecznie podejsc do tematu.
  • Odpowiedz
@kaikadu08: Jeszcze jest kwestia ze ty jestes pod Machesterem a ja na wschodzie, tu jest glownie rolnictwo, pola po horyzont i nie ma duzych osrodkow miejskich, moze poza Norwich i Cambridge wiec wiekszosc pracy nie powinna byc zbyt uciazliwa.
  • Odpowiedz
zobaczyc czy aby na pewno chce wydac kolejny 1.5k na C+E


@HK-Stelle: nawet bym się nie zastanawiał nad poznawaniem tej pracy od strony samego C. Zdasz C, bier od razu C+E! Robota zupełnie inna. Praktycznie żadnych Multidropów, lepiej płatna. Jak trafiają się Night-Outy to większość firm płaci podwójnie za nocke spędzoną w aucie. Na chłodni to po prostu wsiadasz, jedziesz i tyle.

Na samym C to się po prostu zrazisz od
  • Odpowiedz
@HK-Stelle: tutaj nie będę zmyślał bo nie wiem nic na ten temat. Ale podejrzewam, że dodatkowe kwalifikacje potrzebujesz by mieć w ogóle wstęp na budowę.

Ale nie bierz tego za pewnik. Nie orientuję się w tej materii...¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz