Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 203
Czy naprawdę wszyscy mają w swoich iphonach standardowy dzwonek połączeń?
Jadę teraz pociągiem w przedziale bezprzedziałowymi i naliczylem już ok 10 użytkowników, którzy mają standardowy dzwonek. Ba, oni w ogóle telefonu nie ściszają tylko gra im to zawsze min. 5 bite sekund.

Czy to jest wasz pokaz zajebistości, emejzing telefonu i w ogóle debeściakowosci, czy po prostu czysty lans, że dałem kupę siana i muszę się telefonem pochwalić?

#heheszki #iphone #bekazpodludzi #telefony #apple
  • 151
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1694
@dymaczdusz: ja od 2015 roku miałem Motorolę G3 a teraz od niedawna mam one vision. W obu standardowe dzwonki, powód jest prosty, nie chce mi się zmieniać a nie mam już 15 lat żeby definiować osobowość dzwonkiem w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dymaczdusz: ja nie wiem jak inni ale zawsze wbijałem w dzwonki. W nokii miałem nokia tunes, w blackberry też miałem domyślny, w iphone też został domyślny. Ale cieszę się, że są ludzie, których to interesuje, bo ja nigdy się nad tym nie zastanawiałem ;)
  • Odpowiedz
@dymaczdusz: a ty z każdym nowym telefonem pierwsze co robisz to wchodzisz w dzwonki i przeklikujesz się przez wszystkie i wybierasz ten jeden, jeden jedyny, który przypadnie ci do gustu i nie jest domyślny? Większości osób po prostu się nie chce tego zmieniać bo i po co XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@nie_swiruj: ale beka jest z tego, że każdy sprawdza swój iPhone czy przypadkiem nie dzwoni. Ja mam oneplus i nie widziałem nikogo jeszcze aby miał taki sam jak ja wiec ale dzwonek mam inny niż Default.
  • Odpowiedz
@dymaczdusz: człowieku co ty w ogóle wypisujesz, masz urojenia, skoro iPhone kojarzy ci się z lansem i chwaleniem się. Flagowy telefon Samsunga kosztuje tyle samo. Że telefon komuś dzwoni 5 sekund? Sam często telefon trzymam w plecaku. Nie każdy ma go przyklejonego do łapy jak ty.

Dzwonek można sobie zmienić nie tylko na taki jaki jest w fabrycznie w telefonie, nie trzeba jailbreak'a.

Albo to zarzutka albo masz ból dupy o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@patrol798: mam bul dupy, bo jak obok ciebie siedzą ludzie z iphonami trzymają go w ręce tak aby każdy widział, do tego jak dzwoni, to gapia się w ekran te kilka sekund, rozkminiajac czy odebrać czy nie. Ludzie mający androida maja wyciszony lub mocno ściszony TELEFON. Do tego inne dzwonki nie koniecznie Default OWE, to sobie myślisz że coś tu nie gra. Więc pytam się posiadaczy IPHONOW, co jest grane ale
  • Odpowiedz
Biedny @dymaczdusz: otoczony przez iphony, których właściciele specjalnie i po złości nie odbierają połączeń, w dodatku mają standardowe dzwonki na max, za to użytkownicy innych telefonów mają je głęboko schowane w torbach, wyciszone, każdy z innym dzwonkiem. Myśle, że coś tu nie gra, ale w twojej głowie, masz jakąś manię. #teoriespiskowe
  • Odpowiedz