Wpis z mikrobloga

@skarbnik_: szczerze to mi się śmiać chciało jak widziałem wiarę na egzaminie. Kolorowe lacosty, rurki i takie właśnie bomberki. Mało to profesjonalne podejście do tematu. Oczywiście egzaminator cie nie obleje bo ma być po prostu długi rękaw, długie spodnie i sznurowane buty. Chociaż moim zdaniem lepiej spojrzy na kogoś kto ma ubranie motocyklowe.
@skarbnik_: Informujemy, że w związku z § 13 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie egzaminowania ( … ) warunkiem dopuszczenia do egzaminu praktycznego w zakresie kat. A, A2, A1 lub AM jest zapewnienie przez osobę egzaminowaną odpowiedniego stroju ochronnego w postaci: wiązanego obuwia na płaskiej podeszwie, spodni z długimi nogawkami, kurtki z długimi rękawami zapinanej na suwak, guziki
@ethics: mam specjalnie dłuższe spodnie i buty chroniące kostkę, muszę się posiłkować taką kurtką, ponieważ na razie nie mam w planie zakupu motocykla bo mam inne wydatki, nieco ważniejsze. jestem ubrany najlepiej na swoje możliwości, rękawice profesjonalne są, kominiarka dla zachowania higieny również. ważne, że nie obleje mnie za to.

@Raum: wszystkie wymagania spełniam, martwiłem się jedynie o tą kurtkę. dziękuje :)