Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, ktoś tu coś gra w #tekken7 czy inne #fightinggames ? Szukam generalnie jakiegoś fajnego dosyć takiego #arcade sticka, nawet coś co sobie mogę sam polutować i pomodować, głównie do PS4 i PC. Nie jestem jakiś super wymiataczem, ale jak robię sobie prototypy gier to lubię podłączać do nich różne dziwne kontrolery, nawet będąc na gamejamach. Ktoś coś wie może?

#kiciochpyta #gry
  • 10
@nocny_akwarelista: Ja mam jakiegoś Lioncasta z ok 120PLN z allegro i nawet nie jest zły. Ale nie mam porównania z innymi. Cudów tam nie ma, jedynie podstawowe rzeczy ale za topowe sticki trzeba dać z 1000 pln albo więcej. Nie wiem jak z modowaniem bo stick nie ma otwieranej "maski" jak te profesjonalne ale pewnie pokombinować coś się da. Osobiście bym nie kupić sticka drugi raz, lepszy wybór to chyba hit
@nocny_akwarelista: Zawsze to jakaś odmiana, dla funu można sprawdzić. Początki są ciężkie żeby się przyzwyczaić. Ale stick jest dość wolny, przesiadłem się z powrotem na pada (pady też są w sumie #!$%@?, mam x360 i ds4 i oba mają swoje wady) bo ciężko się na gałce robi kierunki i szybkie ruchy. Przyciski za to są lepsze bo można sadzić różne kombinacje które normalnie na padzie nie są możliwe i trzeba używać
@nocny_akwarelista: A i ten Lioncast jakiś dziwny jest bo ma przyciski pozamieniane tak że kółko to kwadrat itp. Nie wiem czego to wina, może złych sterów na PC (win7). I tak się mapuje po swojemu ale to taki myk dziwny. Może to tylko u mnie tak jest
@nocny_akwarelista: Ogólnie to klawiatura jest podobno dobra bo szybko wchodzą ruchy. Sam nigdy nie próbowałem ale są opinie że to nawet podchodzi pod oszustwo XD Temu też powstał mix box żeby połączyć wygodę sticka z szybkością kierunków z klawiatury