Wpis z mikrobloga

@GBDZ: Wlepiać bany na instagramie, za wklejenie w prywatnej wiadomości prawdziwego zaplecza zdjęcia, wrzuconego przez ciebie na tle skarbca z góry (tego, jak to naprawdę wygląda z toną śmieci obok). To chyba przejaw jakiegoś początkowego stadium choroby. To już globstory, choć bardzo nieśmiało przynajmniej z widzami była szczera co do much i śmieci.
Zdjęcie moje +/- z tego samego miejsca co wrzucona na instastory przez @GBDZ, w komentarzu zaś to które dostał w PW po którym poczęstował eko banem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #cenzura #gdziebadz #petra #jordania #oszukujo
robroypl - @GBDZ: Wlepiać bany na instagramie, za wklejenie w prywatnej wiadomości pr...

źródło: comment_J3cezPjPnr6qyH2A9hPdOjdA4oChQWLm.jpg

Pobierz
  • 5
Hej! Tu chodzi o kulturę wypowiedzi i energię, jaką rozdajesz. Syf jest wszędzie. I moim zdaniem nie chodzi o to, żeby na syfie się skupiać. Dlatego w swojej działaności staram się pokazywać inne wartości. Jesteś moim pierwszym banem na insta. Nie chciałeś wejść w dyskusję, tylko wysłałeś mi zdjęcie bałaganu. Ja go widziałem, ja pokażę go x30 nad dzikim brzegiem morza martwego. Ale dam do tego kontekst, którego w Twojej wiadomości zabrakło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GBDZ wysłałem ci zdjęcie licząc właśnie na dyskusję. Zwyczajne wiem o tym, też mnie to boli. Żadnej dyskusji nie podjąłeś. Tylko po cichu obraziles się za zwrócenie uwagi ze warto może pokazać też niemedialna i brzydka cześć zaplecza, ładnego widoku. Wiem że z tego żyjesz ale sa pewne granice niewidzenia problemu.
@robroypl: ja to widzę, ale nie chcę się na tym skupiać, bo można jak człowiek przedawkuje syf, może skończyć jako nieszczęśliwy malkontent. Cieszę się, że tutaj odbywamy tę rozmowę, bo widzę, że ban pochopny (chociaż dzięki Tobie nauczyłem się to robić, więc drugi pozytyw). Odwieszam i pozdrawiam