Wpis z mikrobloga

Przesyłka po 3 tygodniach nie dotarła, jednak dzisiaj w package information wyświetliło się info że niby delivery successful. Biorę trackId, wklepuję w 17track i okazało się że paczka w dniu dzisiejszym dotarła do UP w jakimś zadupiu na drugim końcu Polski xD. Rozpoczynać spór, czy dzwonić do tej poczty wyjaśniać sprawę? #aliexpress
  • 11
@Diax: Te wyżej bzdury piszą, chinol umyślnie (albo i nie) podał Ci cudzy tracking. Ewentualnie poczekać aż ktoś odbierze i SPÓR z dołączoną mapą gdzie paczka dotarła a gdzie powinna, inaczej ameby z ali nie zrozumieją.
Po "odebraniu" przesyłki ali skraca ochronę do ~7 dni.
A jeżeli zadzwonię do tego UP, wyjaśnię sprawę to jest szansa że mi ją wyślą?


@Diax: jeśli drugi koniec polski to raczej dostałeś nie swój tracking
Pierwsze zakupy na ali i takie problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czyli jak dostałem nie swój tracking to znaczy że moja paczka jeszcze może przyjśc? Your order will be closed in: 9 days 22 hours 58 minutes, jeszcze trochę czasu jest na spór.
Właśnie się okazało że w skrzynce jest kilkudniowe awizo z zaznaczoną przesyłką nierejestrowaną xD Chyba się wyjaśniło, szkoda tylko że majfrend podał zły tracking.
@Diax miałeś pecha ze złym numerem, nie zraź się :p ja mam na koncie ze sto zamówień i nigdy się to nie zdarzyło, fakt niektóre przesyłki zaginęły zniknęły na zawsze, ale dostałem zwrot kasy, miałem też ze 3 wadliwe przedmioty, majfriendy oddały kasę i jeszcze dostałem zwrot za mój kosz odesłania do nich