Wpis z mikrobloga

@tomosano: Pokażcie mi jakiś airdrop i możliwość jego sprzedaży na jakiejś giełdzie to przestaje się spinać. Proste?

Tym syfem robicie śmietnik na tagach. Po co taki spam, jeżeli to nie jest nic warte? Wy też nic z tego nie macie. Max jakieś grosze, więc nie rozumiem po co wam te refy.
@Wosielele: Poza słynnym XML na który naganialy nawet patole z YouTube nie interesujący się nigdy krypto ;)

To wyjątek o którym spamował nawet cały FB.

To nawet pokazuje co się dzieje jak jest prawdziwy airdrop 50$ I jak się cała ulica rzuca. Podobno takich airdropow jest wiele, ale jakoś tylko na XML z blockchaina się rzucali wszyscy...
@cyberpunkbtc: jest dużo airdropów takich, które wypłacają normalnie tylko są bardziej skomplikowane typu polajkowanie social media i czekania z 1 miesiąc np / a blockchain dawal 50$ i otrzymywalo sie to natychmiastowo to kazdy polecał żeby na tym zarobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cyberpunkbtc: brałem udział w airdropie BOMB token. Wystarczyło wejść na telegram tokenu i adres wkleić do bota. Dostawało się 200 tokenów (w pierwszej fali 300, a w trzeciej już tylko 100). Token napompował do $11 czyli darmowe $2200 do sprzedania na DEX albo mecracośtam... na coinmarketcap jest.
Nie popieram, ale chciałeś przykład to masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyborgkombat: Przypadek, akurat ktoś robił pump & dump taniego shita, który robił airdrop. Gdyby Dębki wiedziały że tak spompić, to by go nie rozdawali żeby ludzie zbili tą cenę, tylko sami sprzedawali.

Założę się że airdrop został ogłoszony przed pompą. Może nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
link

@cyberpunkbtc: a innemu mirkowi to google wypominałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://bombtoken.com/
Całe to krypto było rozdane przez airdrop chyba część też poszła dla devow na społeczności itd. Pierwsza faza - 300 tokenow, po jakimś czasie 200 a w ostatniej 100 tokenów z airdropu.
Token jest na coinmarketcap, możesz sobie zobaczyć do jakiej ceny doszedł :p
Całe to krypto było rozdane przez airdrop chyba część też poszła dla devow na społeczności itd. Pierwsza faza - 300 tokenow, po jakimś czasie 200 a w ostatniej 100 tokenów z airdropu.


@cyborgkombat: to nic nie mówi. Dokładne daty kiedy i co bo to jest istotne a tych nie widzę na tych stronach.

Więc #!$%@? w dupę sobie wsadź swoje google bo #!$%@? mi pokazałeś o co pytalem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Więc #!$%@? w dupę sobie wsadź swoje google bo #!$%@? mi pokazałeś o co pytalem

@cyberpunkbtc: ciebie się do ludzi nie powinno dopuszczać z takim zachowaniem.
Poczytaj sobie tutaj o historii tokenu: https://medium.com/swlh/14-things-we-learned-creating-a-million-dollar-hyperdeflationary-currency-f372b270469c masz tam daty i info o ilościach.
Ciekawe co dalej wymyślisz bo ci nie pasuje do światopoglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)