Wpis z mikrobloga

Nie śledziłem. Proszę o streszczenie. Na ogrodzenie ktoś dał baner obrażający Konona. A te łańcuchy to Konon założył czy jak?
EDIT: ktoś kto założył te łańcuchy z kłódkami to niech się pier*** w łeb. To nie jest zabawne. Żarty w stylu baner spoko ale takie coś może realnie zagrażać czyjemuś życiu...
#kononowicz #patostreamy #suchodolski
  • 25
  • Odpowiedz
@kolonko:
Gdyby np Prezydent mial zawal, wylew itp i przez te lancuchy nie mogla dotrzec do niego ekipa ratunkowa, lub gdyby opoznily one udzielenie mu pomocy, to autor tego pranka poszedlby prosto do pierdelka (choc w tym wypadku raczej w gre wchodzilby poprawczak)
  • Odpowiedz
@POTEZNA_HAUBICA: ale proszę mnie nie obrażać. A dwa co jest udawane? Zakładanie łańcuchów to cios poniżej pasa... Trzeba być po***banym zdrowo. To że ja sobie w żartach napiszę coś albo zrobię parodię to nikomu ona realnie krzywdy nie zrobi... Pomyśl.
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: przecież

Wszystkie filmy są inscenizowane. Przedstawiane sceny są wymysłem autorów. Wszelkie akcje są odgrywane według wcześniej przygotowanego scenariusza. Jest to fikcja.


więc nie wiem co sie denerwujecie
to są wszystko aktorzy, a konon jest zdrowy jak koń
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: zgadzam się z Tobą o to mi chodziło. Tylko dużo ludzi nie ma wyobraźni i zmysłu przewidywania. Dlatego oni nawet tego nie zrozumieją. Może dotrze prosty komunikat że TAK SIĘ NIE ROBI.
  • Odpowiedz
@kolonko: ty to zbyt wrażliwy jesteś wiesz. Może zajmij się robieniem dobrego Pr menelom na YouTube by go gimbaza chętniej oglądała a nie się uzalasz nad byle łańcuszkiem co to go rodo w 2 minuty rozbrajal ale którego karetka nie da rady obejść... Bo bramy nie ma
  • Odpowiedz
@kolonko: @Docent_nauk: Przecież tam wszystko jest fikcją i inscenizowane (). Mają scenariusz i odgrywają swoje role według wcześniej przygotowanego scenariusza. W tym budynku raczej nikogo w nocy nawet nie ma (chyba że jedynie ochrona obiektu). Aktorzy wracają do swoich domów/rodzin, wracają tylko na czas nagrywania kolejnych scen.
  • Odpowiedz