Wpis z mikrobloga

apeluje o przeglądanie tagu, to dowiesz sie że np @Dewooox do sieprnia jest poza białym


@William2290: Pana prezydenta to nie interesuje, jego ekscelencja już robi ksero zaświadczenia, że ma w trybie natychmiastowym wracać i zasiąść przy ukrągłym stole w celu umówienia planów na najbliższą przyszłość. W Nagrodę otrzyma 3/4 paczki Chesterfieldów (bez filtra) oraz kanapkę z mortadelą. Dziękuję za tą wypowiedź.
@elektryczny_mariusz: nie żartuj ;) krzysiek taki jest , zmienny. On bardzo przeżywa. Dzisiaj ma swoje inne oblicze (ma ich kilka), czasami jest do rany przyłóż, innym razem rozhisteryzowany samobojca. Po jakimś czasie ma miesiąc mocnej fazy konfidenta, człowieka który wladzi.
Pamiętasz jak ksiek wpieprzal śledza szprota z cebulką? Miły , zabawny Krzysiek, podstarzały pan z którym miło można posiedzieć. Ty nie masz takiego wrażenia?
Bądź człowiekiem, on jest prosty i dlatego
@papciu: nie byłem osobiście ale myślę że on taki jest . Można z nim pogadać, zaczyna rozwijać mitomanskie fantazje, jest miło i jak nie od smrodu to bym od śmiechu umarł gdybym miał z nim siedzieć. Myślę że nie udaje , on czasem taki jest .a że 3/4 czasu ostatnio jest #!$%@? knurem to tez wina tego że każdy mu wszystko podstawiał pod nos . Uległy rodo no i nieszczęsny Sławek.