Wpis z mikrobloga

#windows10 #kolumnyglosnikowe
Mam taki dziwny objaw w komputerze stacjonarnym. Gdy muzyka jest cicho to po jakimś czasie się sama wyłącza. Gdy nic nie leci i nagle chce włączyć muzykę to muszę czekać 5 sekund aż kolumny zaskoczą. Mam kolumny harman kardon soundsticks 3. Ma ktoś może pomysł co to może być i czemu muzyka nie gra natychmiast;) Dziękuje za pomoc:)
  • 3
@miesozercy_pod_noz nie wiem czy tu to samo, ale ja tak mam w nowych głośnikach Sony i ponoć jest to zagranie producenta na wymagania UE względem urządzeń w celu oszczędzania energii. W innym modelu głośników można to łatwo obejść wlutowujac kabelek zworke, na pcb głośnika.na moich nie znalazłem takiej opcji.rozwiązanie to dac kompa na maxa i sciszac na glosnikach. Tylko to rozwiązanie na wyłączanie się przy cichym graniu.wyłączanie sie na "przerwie w słuchaniu"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miesozercy_pod_noz: @qandaornot to oszczędzanie energii, w niektórych da się to obejść zmieniając coś na samej płytce, mi się głośniki wyłączały jak miałem na kompie poniżej 40% ustawione. Zauważyłem u siebie że czasami nie wyłączam głośników no bo przecież jest oszczędzanie energii to same się wyłączą ¯\_(ツ)_/¯