Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #sprzatanie #agd #pokazpsa #psy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy polecacie? Szukam czegoś do 500zł, celem jest ogarnięcie trochę mieszkania (głównie kuchni) bo #piesmisiek lubi zostawiać swoje futerko wszędzie (ʘʘ) Normalny odkurzacz do zadań specjalnych już mamy, a ten w stylu Roomby kupimy jak uzbieramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kicioch - #kiciochpyta #sprzatanie #agd #pokazpsa #psy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy ...

źródło: comment_pETiPmPsYe3ONMeLxgdIGTsBNuoQeCfh.jpg

Pobierz
  • 23
@kicioch w tych odkurzaczach bardzo ważne są 2 rzeczy, ich siła ssąca (ale przy sierści psa nie musi być duża i da radę) i algorytm poruszania się - i ten odróżnia odkurzacze warte zakupu od szmelcu. Jak będziesz wybierała to poszukaj koniecznie takiego, który mapuje pomieszczenia i planuje trasę a nie jeździ losowo.

załączam zobrazowanie problemu:
https://m.youtube.com/watch?v=q-ZDB8xqI7M

No i jeśli pies "włosi" Wam podłogę regularnie to też przyda się opcja planowania sprzątania
@Iamamm ja wziąłem Xiaomi Roborock S50, bo miał wszystko na czym mi zależało

Ale tańsze modele też są dobre jeśli nie zależy Ci na przykład na aplikacji na telefon do niego albo na opcji mopowania
Bardzo dziękuję wszystkim za rady, ale tak jak napisałam we wpisie - odkurzacz typu Roomba (nie Roomba) kupimy jak dozbieramy. Obecnie chcemy kupić odkurzacz teraz już dziś w tym momencie i nie stać nas na nic droższego.
Szukamy pionowego zwykłego odkurzacza do 500zł - jeśli ktoś ma jakiś model do polecenia to będę wdzięczna :)
@kicioch: u mnie iRobot za 1000 zł, a wiec 2 razy więcej, niż budżet — ale na przyszłość akurat. Kupiłem go mamie 2 lata temu, ponieważ 2 koty here i daje radę z tym, że mieszkanie było już z góry przygotowywane pod takiego robota i wszystkie meble są bez nóg.

Polecam daje radę na jednej baterii wysprzątać 90m2.