Wpis z mikrobloga

Wiecie kiedy jest smutek? Kiedy Twoja pierworodna, najukochańsza szczurzynka jest chora a wet nie potrafi jej pomoc. Kiedy to zwierzątko jest tak kochane, ułożone i wychowane, ze nie trzeba nic więcej robić. Reaguje na imię, przychodzi jak się ją wola, kiedy chce zejść z łóżka to patrzy na Ciebie wymownie żebyś podstawił stopę, ona na stopę „wsiada” i schodzi tym sposobem bezpiecznie z łóżka, tak samo odwrotnie- patrzy na Ciebie wymownie podchodząc do łóżka, podstawiasz stopę, ona „wsiada” na podnosząca się stopę i wchodzi na łóżko ❤️ to jest mega słodkie. Kiedy leżycie i Cię liże po dłoniach, kiedy mruży oczka jak drapiesz za uszkiem, kiedy była taka kochana i się opiekowała umierająca siostra, myła ją i ogrzewała, kiedy miała po jej śmierci depresje. Kiedy odżyła kiedy dostała nowe towarzystwo. A teraz sama się zle czuje a wet przepisuje leki które nie działają. Kiedy widzę ze leży ze mną i prosi o pomoc a ja nie mogę nic zrobić tylko ją głaskać. Jutro idę z nią do weterynarza z nadzieja ze ta starowinka stanie na nogi, bo tak grzecznego zwierzaczka nie mogę stracić. Jest mi smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°) #szczury #zwierzaczki #zwierzeta #misza
wyindywidualizowanablondmultipla - Wiecie kiedy jest smutek? Kiedy Twoja pierworodna,...

źródło: comment_gwua91lSfO5kXLQg431ckhYjzT3fm2Fv.jpg

Pobierz
  • 91
@wyindywidualizowana_blond_multipla Bardzo smutny wpis. Dużo zdrowia dla Pani Szczur. To są kochane zwierzątka.

@jadzixxx Ale weci też mają specjalizacje. Królikom lub gryzoniom poza podstawowymi sprawami wet od psów i kotów raczej nie pomoże
Tak samo też inni weterynarze są od ptaków bądź zwierząt egzotycznych.
Podobine raczej nie chodzisz z psem do weta zajmującego się bydłem.
@wyindywidualizowana_blond_multipla szczury leczy się objawowo, więc Twój weterynarz pewnie robi co może. A przyczyna śmierci często poznawana jest dopiero w trakcie sekcji (jeśli właściciel sobie zażyczy). Zdecydowanie za krótko żyją te kochane #!$%@?, głównie dlatego nie mam kolejnych. Poprzednie odeszły w odstępie kilku miesięcy - obie miały raka przysadki, co zdarza się bardzo często u starych szczurzyc.