Wpis z mikrobloga

przyjedź do #rzeszow dworzec wygląda jak gówno. Ach ta stolica innowacji...

@ricoQ: O tak, dworzec w Rzeszowie kojarzy mi się z tym co często można znaleźć z Polsce powiatowej, tylko, z racji, że to miasto wojewódzkie to jednak jest większe i większy ruch. Działa, bo działa, ale można się poczuć jak w latach 90. @Gieforit jak chcesz zobaczyć to się śpiesz, bo będą remontować za jakiś czas.
@rok_weiler no ja w Katowicach mieszkam i dworzec PKS to jest jakaś pomyłka xD

Ale tęsknię za estakadą. Teraz jest galeria jak każda inna. Galerii wszędzie jest pełno, w Katowicach są już chyba z 4.
oj jeździło się BusBrothersem i Drabasem z dworca w Katowicach (,) Niestety ten dworzec to jakiś żart porównując do innych mniejszych miast.


@Kauczuq: No, nawet żorski wymiatał luksusami przy tym katowickim, i kibel za darmo był nawet...
@Gieforit: @nastaremilion: jeszcze wszystko jest przed Katowicami. żeby tego tylko nie #!$%@?.
Dla mnie porażką jest dworzec autobusowy we Wrocławiu.
Dwa piętra galerii, dworzec podziemny, gdzie wszystkie autobusy się nie mieszczą. Ale H&My i inne Rosmany były ważniejsze. Wybetenowane wszystko dookoła. Jak mnie to kuźwa kole w oczy :/
Pobierz kornolio - @Gieforit: @nastaremilion: jeszcze wszystko jest przed Katowicami. żeby te...
źródło: comment_djOkSOkcHTi3oXlopIN6y5nzOeA7fFGd.jpg