Wpis z mikrobloga

@weglowy: Brawo. Zobacz jak wooooolno zwiekszala sie temperatura 0 marne 1.5 stopnia (wzrost prawie pionowy) zajelo prawie kilkaset lat.... Pozatym wykres pokazuje ze sa to zmiany cykliczne co pare set lat - dosyc ciekawe co?
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Nie, my nie wierzymy ze CO2 ma wplyw na nie w skali makro, srodowisko i wplyw na nie czlowieka jest niezaprzeczalny (jestem bardzo pro ekologiczny) ale NIKT MI NIE WMOWI ZE PLACENIE $$$ GOLDMANOWI wstrzyma zmiane temperatury na ziemi. Jest to zmiana cykliczna, nie mowie ze nie wystepuje - twierdze ze nie mozna za wiele zrobic - no chyba ze jakis plaszcz odbijajacy promienie sloneczne, czy malowanie ulic/budynkow (dachow) na
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Mylisz sie, mozna inaczej - niech bogaci podziela sie technologia, w koncu to oni truli planete przez 100 lat. A to ze duzo firm robi gnoj to sie zgadzam - jak ktos truje srodowisko - powinien zostac zniszczony!
Mylisz sie, mozna inaczej - niech bogaci podziela sie technologia, w koncu to oni truli planete przez 100 lat.


@tibun: Jezu jak ja się z tym zgadzam. I to właśnie robimy opłatami. Dopóki bogaci nie dostaną po kieszeniach, dopóty będą ignorować problem. Ba, będą inwestować w propagowanie bzdur i "sceptyzmu klimatycznego", w stylu "hehe kto powiedział, że to człowiek? Zmiany klimatyczne na ziemii ZAWSZE BYŁY". No były, tylko że nie w
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Placic maja brudne firmy , a nie zwykli ludzie. Ci co wylewaja szamba do rzek, uzywaja chemikaliow i nie licza sie z konsekwencjami - np agencja EU - ECHA robi tutaj dobra robote. Jak widzisz tez jestesmy po tej samej stronie - tylko ja nigdy nie uwierze ze CO2 ma wplyw na klimat, jest to cylkiczne! A o srodowisko nalezy dbac!
@Nieprzyjazny_Ziemniak
@precz_z_komunia badania naukowcow polegaja na analizowaniu warstw geologicznych czy w.lodzie. Powiedzmy ze hoduje świnie i bydło na świeżym powietrzu i karmie je specyficzną karmą złożona z roślin które o dziwo.występuje tylko wokol mojego gospodarstwa nigdzie indziej. Przychodzi powódź i mi kilka sztuk bydla porywa i gdzies 400 czy 500km dalej truchlo z zawartością żołądka utknie w bagnie i.mi ładnie zakonserwuje je. Po x latach znajdują truchlo naukowcy i archeolodzy i po