Wpis z mikrobloga

@Mickson: Chodziło o Steem Chat. Ogólnie mamy chat na Discord i na tym śmiesznym rokeciku. No i ogólnie kiedyś wyszła afera, że na Discordzie można zmieniać nicki (wow) i podszywać się pod kogoś. No to pokazałem jak podszywać się pod innych i dostałem bana xd Natomiast skoro nie mam dostępu do Steem śmiesznyCzat no to w skrócie mogą sobie pozwolić na więcej, a czasem coś dostanę o sobie ( ͡°
Co ma jakiś czacik do kryptowaluty?


@herbacianymag: Oba się sypią xd

co Ci się w ogóle nie udało, robiąc phishingowe konta na witnessa/admina


@herbacianymag: Czy możliwość podszywania się pod ludzi nie jest błędem krytycznym? Ba, oni zdają sobie z tego sprawę, bo od miesięcy w ten sposób są ludzie atakowani. Ale po co kek XD

Ale na drugi raz trzeba będzie przez TORa legitnie wbić z jakimś phishingiem, może jak
@fervi: Powinny być wymuszone małe litery.

Tylko że cała wojna to między rocket.chat, a discord praktycznie. Na discordzie można robić jeszcze lepsze rzeczy, bo zmienić samemu nick na czyjś i nie trzeba mieć nicka z i czy l, żeby się podszyć. Zresztą po co mamy to znowu przerabiać ;)
@herbacianymag: Atak na Steem Chat wykrada wszystkie master keye ¯\_(ツ)_/¯

Już pomijam fakt, że z 2-3 dni temu pewna pani napisała jak zajebiście jest na steem chat, a jaka patologia na discordzie XD
@herbacianymag: jakby tego nie mozna byłó robic na rocket chacie. top kek
Po za tym, sam Discord jest w obsludze prostszy anizeli rocket chat ktory wymaga od ciebie otwierania przegladarki i logowania sie gdy w przypadku Discord wystarczy apka albo na telefonie albo na kompie.

Ta cala "wojna" jest raczej w głowach paru osób. Zamiast współpracować to się bijecie o pare centów pod postami jak dzieciaczki. aj waj bijom mnie bo