Wpis z mikrobloga

Wybieram się z różowym w połowie września na zwiedzanie #islandia na 9 dni. Planujemy wynająć #dacia duster 4x4 od firmy IcePol. I tutaj mam pytanko do Mirków podróżników:
- czy w autach tej firmy można spać? Chodzi mi o spanie w samej kabinie auto, nie w namiocie dachowym. Ponoć niektóre wypożyczalnie na to nie pozwalają
- czy w takim Dusterze da się wyspać? :D

Pozdrawiam milusio ()

#podroze #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@SuperStefan: mogę Ci odpowiedzieć dopiero za miesiąc, bo właśnie też jadę na taką wycieczkę z dusterem, chociaż widziała man yt, że siedzienia nie składają się tak idealnie na płasko, więc jest krzywo pod głową albo pod nogami.

W razie co, to taktyk, chętnie się dowiem, co mnie czeka za miesiąc :D
  • Odpowiedz
@SuperStefan: ogólnie w dusterze można spać, ale jest nieco ciasno. jak masz powyżej 185 to się nie wyprostujesz całkiem. Co do tej wypożyczalni to nie wiem, zapytaj, ale oni są chyba najbardziej wyluzowani na całej islandii
  • Odpowiedz
@SuperStefan: Duster 4x4 jest ekstra, sam takim jeździłem po Islandii, będzie ciasno, ale da się. Może idź po prostu do salonu Dacii, powiedz w czym rzecz i napewno złożą Ci siedzenia. Sprawdzisz, a przy okazji będzie kupa śmiechu.
  • Odpowiedz