Wpis z mikrobloga

Osoba - https://www.wykop.pl/link/5023025 -, która tak się wypowiada w filmiku:
4:33: "Ja nie chce iść za daleko, bo to co mam w głowie i myślę na ten temat to i tak się nie zrealizuje, bo jednak pomimo moich myśli, ja moich myśli nie realizuję bo już dawno bym został seryjnym mordercą"

13:35: "Ludzi, którzy są lewakami powinno się leczyć przymusowo." "Albo izolować od społeczeństwa"

Dalej: "ONR i wszystkie prawicowe ruchy w Polsce są jednym zbawieniem i ratunkiem dla tego kraju ..."

Nazywa środowisko walczące o prawa człowieka osób lgbt faszyzmem? xD

Pomijając już wulgarność, nieprawdziwe przykłady (" 'gejki' rzucający się pięściami na staruszki pod kościołem"). Nowy autorytet prawicy xD
#bekazprawakow #lgbt #neuropa #homoseksualizm #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekaznarodowcow #urojeniaprawakoidalne
  • 7
@artpop: przyspamuję trochę, ale prawdą jest, że radykalizująca się prawica całkowicie przegrała na polu konceptualizacji oraz terminologii, a więc naturalnym mechanizmem jest wprowadzenie przez nich zamieszania, często poprzez stosowanie przejaskrawionych przykładów, interpretowania suchych definicji, czy też usilne zmienianie znaczenia tychże definicji na swoją korzyść.
Niektórzy mogliby się pogodzić ze swoim zradykalizowaniem, bo obecna retoryka pochodząca z prawicy polega na zatkaniu uszu i powtarzaniu "chyba Ty!".