Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy bylibyście bardzo #!$%@?, gdyby wasze dziecko w wieku lvl liceum uciekło z domu na marsz równości (i wróciło po, oczywiście) dzień przed waszym wspólnym wyjazdem?
Pytam, bo to ja jestem tym dzieckiem, które jeszcze nie wyszło z szafy.
#pytaniezdupy #lgbt #wychowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 111
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania uciekasz z domu na marsz który ci nic nie daje? Jeszcze rozumiem jakbyś uciekł/a żeby zobaczyć się z partnerem A twoi rodzice są anty lgbt ale jeśli uciekasz na marsz który jest kwintesencją lgbtowskiego niżu i patologii to jako twój rodzic bym Cię z domu już nie wypuszczal. Nie za orientację, za głupotę
  • Odpowiedz
@sow_hoz: słuchaj Oskarku. Ja i mamusia jesteśmy nienormatywni, tacy się już urodziliśmy, ale nie powinieneś brać z nas przykładu. Julka to na pewno wspaniały człowiek, ale... wiesz, w twoim wieku dzieci eksperymentują i próbują odszukać siebie, co nie znaczy, że są inni. Powinieneś poszukać sobie jakiegoś chłopaka, by nie żałować zmarnowanego czasu. Słuchaj zboczeńcu, dzieci wszystkich znajomych mają partnerów tej samej płci, tylko ty się uparłeś być dziwolągiem i robić nam
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: przecież lepiej nie mieć dziecka niż żeby było tym mitycznym "kolegą gejem" niszczącym samym swoim istnieniem wartości promowane przez lgbt. Chciałbyś, aby Twój syn zachwycał się baletnikami, zamiast tym wybitnym i genialnym lgbtczymś z głównej? No chyba nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja wiem, że to nie jest zero-jedynkowe i się graduje: dziecko hetero lub homolewackie>dziecko dziwoląg z lgbt>psychopatyczne dziecko mordujące i gwałcące>pies lub kot>rak penisa>jarosław kaczyński>dziecko
  • Odpowiedz