Wpis z mikrobloga

Jutro pierwszy raz na silke ide no i szukam jakiegos planu sobie, dobre to bedzie? Jakieś protipy/linki dla początkujących? xD


A
- Martwy ciąg 5x5
- wycisk na płaskiej 5x5
- przysiad przedni 5x5
- drążek nachwytem 5x5 *
- wycisk żołnierski 5x5
- uginanie ze sztangą 2x 6-10
- francuskie wyciskanie 2x 6-10

B
- przysiad ze sztangą na barkach 5x5
- wiosłowanie 5x5
- wycisk na skosie dodatnim 5x5
- high pull 5x5
- drążek podchwytem 2x 6-10 *
- wycisk wąsko 2x 6-10

* na poczatku ściaganie drążka bo nie dam rady się podciągnąć nachwytem (podchwytem z 4 razy może)

#silownia #5x5 #mirkokoksy
  • 12
przysiadu przedniego pewnie nawet poprawnie nie zrobisz jak idziesz pierwszy raz na siłownię


@biamiVajs: Przysiad przedni jest łatwiejszy niż tylny, niektóre osoby, np. ja nie są w stanie wykonać pełnego tylnego przysiadu bez podkładek pod pięty/odpowiednich butów przez kiepską mobilność.
@VitalyiPOL: tak, już widziałem tych próbujących robić przednie, łokcie w dół, garb i wstawanie dupą z plecami. Jak nie masz kogoś kto cię wypunktuje to będziesz robił gównoprzysiady albo z 20kg sztangą, a 30 już będzie cię łamało technicznie. Żadnych większych korzyści nad tymi ze sztangą z tyłu.
@VitalyiPOL: @biamiVajs: @Chad__Thundercock: byłem w mordowni, następnym razem do galerii idę i porównam sobie ale chyba w galerii zostanę xD
co do treningu no to ciężki dosyć, macie jakieś tipy żeby kociego grzbietu nie robić przy martwym? staralem sie byc jak najbardziej wyprostowany ale i tak nie zawsze sie udalo. Plus po wycisku żołnierskim bola plecy mimo ze tutaj to juz bylem wyprostowany caly czas, to norma?