Wpis z mikrobloga

Śmiejcie się póki możecie, bo niedługo zostanie wam tylko płacz. Ze sceny pokonany schodzi Ryszard Petru, który nie znalazł sojuszników i jako jedyny sprzeciwiał się od początku rozdawniczym zapędom PiSu i trwał w tym do końca.
Miał wiele wpadek, dużo mu można zarzucić, może nie wyszło przez zbyt wysokie ego. Wyśmiewany od początku przez TVPiS i innych "wolnościowców". Teraz, nawet gdy już od jakiegoś czasu mało było o nim słychać, pod każdym wpisem na Twitterze wciąż pojawia się masa płatnych trolli.
#neuropa #bekazpisu #bekazpolakow #polityka
źródło: comment_9TzX0DSuwD9wSEda86nN6TwBH2YCAPRH.jpg
  • 20
W mojej ocenie facet ma wyuczoną ekonomię i z racji doświadczenia mniej więcej wie jakie skutki niosą pewne ruchy socjalne. Obserwując go przez czas jaki był w polityce widać, że jego ogólny poziom wiedzy pochodzi z zasłyszanych fragmentów rozmów, brak mu spójności w wypowiedziach i logicznego ciągu, co może wskazywać na dosyć niski iloraz inteligencji.
@borillo: Problem w tym, że z takich "wyuczonych fachu" ludzi korzyści większej nie ma.
Owszem, zrobi coś poprawnie "zgodnie ze sztuką", ale nic odkrywczego i błyskotliwego.

W rządzie powinni siedzieć ci "błyskotliwi" ludzie, który potrafią wyjść poza standardowe procedury i dopasować coś nietuzinkowo do aktualnej sytuacji, a nie tylko zrobić coś "zgodnie ze sztuką".

Problem, że u nas w rządzie nie siedzą ci "błyskotliwi", ani chociaż "ci wyuczeni" ... tylko ci
@Cinoski: Nie wiem jak z trollami - nie mam mozliwosci zajzenia do portfela kazdemu komentujacemu. Ale obecnie powiedz mi - tak szczerze - jaka masz alternatywe na rynku politycznym?
PO/PiS podzieliy caly rynek i obie strony wypuszczaja od czasu do czasu smieszne potworki w stylu Wiosny, czy ONRu, zeby nikt nie zarzucil, ze tylko dwie partie sa w PL, bo igrzyska sa potrzebne.

Jesli Tworzy sie nowa sila, ktora bylaby w
W Polsce, tak naprawde wladza nie zmienila sie po 90r., tylko przemalowal sztandary, ale nadal jest to samo gowno co wtedy.


@Mecowaty: Człowiek Balcerowicza, etatowy od 25 lat ekspert w tv ds ekonomii (non stop się mylił) jedna z twarzy Unii Wolności jest częścią tego gówna, a nie nową świeżością. Mi będzie Rysia szkoda, bo lubię takich przypałowców, ale nic poza tym.
jaka masz alternatywe na rynku politycznym?


@Mecowaty: Nie mam żadnej i za PO też pytano "A jaka jest alternatywa dla PO", więc wszystko mi jedno czy w tym roku wygra SLD, AWS czy BDSM. Wybiorę najpewniej losowego kandydata jakiejś małej partii.

W Polsce jest potrzebna reolucja, gdzie ludzie wystawia na szafot tych trustowcow zasiadajacych w sejmie - rowno - wszystkich jak leci


Zgadza się, ale dzisiaj masz jednych którzy chcą wracać
Jak to lubi heheszkować prawica "należy zlikwidować czynnik ludzki"


@Cinoski: tylko powuzsze chcialbym skorygowac - to zawsze lewica twierdzila, ze ich ideologia jest cudowna i wspaniala, tylko czynnik ludzki zawiodl. ;)

reszta - nie mam co polemizowac z faktami - pozostaje nam tylko stuknac sie kuflami i wyjsc na ulice z okrzykiem - moze ktos dolaczy...