Wpis z mikrobloga

Drodzu kochani.

Moja odezwa jest do ludzi, których znudziły już vanille. Którzy mają za sobą wiele set godzin w Factorio i szukają nowych i ciekawych wyzwań.

Chciałem was zaprosić na najbardziej niesamowity serwer w Factorio. Jest to serwer na modzie Space Exploration (experimental).

https://discord.gg/Et8afnt

Mamy już 200h rozegrane a końca nie widać, mod jest bardzo zaawansowany.

Posiada dużo więcej nauki, inne typy surowców, ale nie jest przesadzony jak bobs&angels.

Za to posiada niesamowite smaczki jak:
możliwość podróżowania na inne planety/księzyce/pasy asteroid/orbity,
tworzenia własnych statków kosmicznych,
robienia spacerów kosmicznych,
tworzenia pewnych nauk tylko na orbicie/w kosmosie.
Obecnie posiadamy ~5 aktywnych graczy na serwerze, jednak to za mało gdyż ogarnianie tak wielkiej bazy (i to na 3 różnych mapach!).

Jednak gwarantuje wam, że zabawa jest przednia - jesteśmy już blisko końca (no jakiś tydzień gry może xD), a później będzie reset.

Tak więc zachęcamy wszystkich do dołączenia i spróbowania swoich sił.

Jesteś nowy w factorio? Twój komputer dostaje zadyszki przy zbyt dużych mapach?

Nic nie szkodzi! Na drugim serwerze przygotowaliśmy genialną mapy typu OARC (vanilla) - każdy gracz zaczyna w innym miejscu na mapie, dostaje zestaw surowców i może tworzyć swoją bazę z dala od innych - lub inni mogą się do niego dołączyć i zacząć w tym samym miejscu jeśli chcą).

Można założyć również własną drużynę i wtedy odkrywana nauka jest osobna dla was.

Aczkolwiek cel wszyscy na mapie mają ten sam: odnaleźć jeden z 6 (lub więcej - bo nie można ich zbudować) silosów rakietowych i wysłać 100 rakiet - jeśli graczom się to uda, gra się resetuje (lub nie, jeśli będziecie chcieli grać dalej).

Nie musicie wchodzić na discorda by przetestować ten serwer (aczkolwiek zachęcam!), możecie go obczaić wklejając ten link:
server.sorek.uk:4760

Nie masz Factorio bo jesteś biednym kulasem? Nieszkodzi!

U nas na discordzie zawsze najnowszy patch ( ͡° ͜ʖ ͡°) do pobrania wraz z paczką modów

Zapraszamy serdecznie wszystkich Factoriaków! Stwórzmy razem coś niesamowitego! ( )

#factoriofabrykazboza #factorio #gry #pcmasterrace #glupiewykopowezabawy
Pobierz sorek - Drodzu kochani.

Moja odezwa jest do ludzi, których znudziły już vanille. K...
źródło: comment_gnwG0tU141yZFLbwBe2QLj28qUKB7dcJ.jpg
  • 18
Mamy już 200h rozegrane a końca nie widać, mod jest bardzo zaawansowany.


@sorek: Jak będziecie nową startować to wołaj, wpadłem tam kiedyś na chwilę, ale nie lubię tak w środku zaczynać ;)
@GlobalEliteShop: niektórzy lubią próbować, nie dziwie im się, sam na początku dużo grałem na piracie - kwestia zakupu factorio to była dla mnie formalność. Gra jest świetna i twórcy mają to gdzieś - każdy prędzej czy później ją kupi bo jest tania. A uważam, że lepiej by każdy spróbował na piracie na początku i miał szanse się przekonać :)

@Sababukin: tak czy inaczej wpadaj - uwierz, jest co do roboty,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GlobalEliteShop: @sorek: pierwsza rakieta na piracie. Na steam pyķło 300h już. Dowód anegdotyczny, ale nie znam nikogo z więcej niż 50h co nie kupił gry.

Poza tym nie da sie w factorio grac na piracie jak wychodzi nowa wersja - potrafią rzucić i 3 patche wciągu dnia xD
@sorek: Ty GlobalEliteShop nie słuchaj jeżeli gada o piractwie, bo on ma taką mentalność że "piratów do wora, wór do jeziora". Nieważne ile mu będziesz tłumaczyć, to on zawsze będzie mówił że piractwo i piraci to największe zło na świecie.

Sam zagrałem w piracką wersję Factorio, i kusi mnie żeby kupić pełną wersję, ale za cholerę nie potrafię stworzyć logicznej fabryki którą da się łatwo rozwinąć, tylko robię upośledzone klecenie.