Wpis z mikrobloga

Do wszechogarniającego smutku doszło #!$%@? i irytacja. Jeden z moderatorów ma problem, nie wiem ilu ich tam się ukrywa na ten moment, więc nie pokazuję palcem. inny przykład - niżej jest screen co zostało usunięte, na kontakcie oczywiście cisza... Zawsze jak coś ktoś odwali to milczą i potem jest efekt Streisand, czasem lepiej powiedzieć "przepraszamy, pomyliliśmy się", a nie udawać że nic się nie stało. [*] dla rewolucjonistów, których straciliśmy w walce z nierozumnymi.

#smutnykamil #banzdupy #rewolucja #hejt i takie tam
  • 28
@kamdz: Ludzie dorośnijcie. To tylko głupi portal. Takich są setki w internecie, a przeżywacie strasznie. Ile Wy macie lat? Zaśmiecacie, bojkotujecie, a i tak ciągle stanowicie marny procent wszystkich użytkowników. Nie podoba się? Do widzenia. Na wasze miejsce przyjdzie dziesięciu innych.
@JesterRaiin: Nie jesteś tu panem podwórka by pisać innym gdzie mają sobie iść ze swoimi propozycjami. Im więcej bordowych czytam, tym większe odczuwam wrażenie, że nie jest to wyróżnienie za aktywność tylko rodzaj upośledzenia współżycia w społeczeństwie.
@DuDru: Jest rok 2012, a to jest kolejne z dziesiątków tysięcy for, portali społecznych itp, itd, na którym po raz kolejny obcy, nieznany Rycerz przychodzi i uprawia swe moralitety. Sam dostarczasz idealnego argumentu przeciwko wszystkiemu co masz do powiedzenia w tej kwestii - nie rozumiesz nas, naszej postawy, tego jak postrzegamy to miejsce i nas samych.

Krótko : nie wiesz o czym mówisz pomarańczko. ;D
@JesterRaiin: Mam niewiele mniejszy staż od Ciebie na wykopie. Fakt, że jestem biernym użytkownikiem i czynnym obserwatorem nie czyni mnie osobą niezorientowaną w wykopowych wydarzeniach. Panie elytarny kolorku daj Pan spokój, bo słabyś.
@DuDru: Żaden argument. Gdybyś znał Wykop, gdybyś orientował się jakie nastroje panują na mikro, nie zabierałbyś głosu.

Rzecz jasna, jeśli chcesz, to napinaj dalej wirtualne muskuły i zaprzeczaj prawdzie. Wolna wola. :]
@JesterRaiin: Nie każdy musi zgadzać się ze zdaniem części społeczności. Fakt, że jestem zorientowany w pewnych sprawiach nakazuje mi z automatu popierać Wasze fochy i dziecinne wyskoki? No błagam Cię. Nie napinam się, nie szukam dowartościowania. Ty mnie zaczepiłeś. Pozdro.