Wpis z mikrobloga

no tak, pasjami są tylko takie hobby, którymi można się pochwaliś - siedzenie w hotelu przy basenie, imprezowanie do rana - to są pasje, a nie jakieś tam klocki lego.


@AlgorytmPrima: co. Czy nie dostrzegasz różnicy pomiędzy zabawą tramwajem z lego (jak to zostało przedstawione w poście), a hobby związanym z klockami? Coś analogicznego - jeżeli raz na tydzień biegłbym ostatnie 100m na przystanek to czy słusznym jest powiedzenie, że bieganie
no tak, pasjami są tylko takie hobby, którymi można się pochwaliś - siedzenie w hotelu przy basenie, imprezowanie do rana - to są pasje, a nie jakieś tam klocki lego.


@AlgorytmPrima Pasja to była gdy Michał Anioł poświęcił całe swoje życie malowaniu i rzeźbieniu. Ktoś inny, co maluje i rzeźbi co tydzień czy dwa to ma hobby. Rozumiesz różnicę? Pasja to coś wiecej niż hobby, konik, zainteresowanie - a z jakiegoś powodu
@factoryoffaith_: Nie napisałem nigdzie, że kosmetyki nie mogą być czyjąś pasją. Jednak prędzej pasjonatem będzie osoba zbierająca i układająca zestawy z klocków lego niż ktoś używający kosmetyków do codziennych czynności związanych z wyglądem. To tak jakbyś napisała, że pasją przeciętnego człowieka jest chleb bo często go je ;)
@Lils: nie wydaje mi się bym miał mentalność przegrywa. Przykre jest to, że oceniasz mnie po jednym komentarzu. Nie każdy kto nie
no tak, pasjami są tylko takie hobby, którymi można się pochwaliś - siedzenie w hotelu przy basenie, imprezowanie do rana - to są pasje, a nie jakieś tam klocki lego.


@AlgorytmPrima: A kto uważa wymienione, przerysowane przykłady za hobby? xD Wykopowe #!$%@? już ci spadło na łeb.

tak, lubia tych co sie interesuja zarabiamiem hajsu i jezdzeniem porsze a nie zabawka helikopterkiem albo tramwajem jak autysta xD


@Messix: W wykopowym
@Cukrzyk2000: nie wiem o co chodzi z tym czepianiem się męskich zabawek i gadżetów, ja w sumie sama bym się pobawiła takim tramwajem.
Moje dziecko ma rok i kupione trzy zestawy Duplo. Myślicie, że młoda ich bardzo potrzebuje? Przerzuca je co najwyżej z pudła na podłogę i odwrotnie, a my z niebieskim budujemy pociągi i jeździmy nimi po dywanie. No, ale kupiliśmy dziecku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JestemKrystian: > prawda jest taka, że baby dostają #!$%@? jak chłop ma jakąś pasję, a one nie.

Właśnie nie. Baby lubio, gdy facet ma pasję. To fajne, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia o czymś, co lubi, miło się tego słucha. A jeśli niebiescy chcą zainteresować swoją drugą połówkę danym tematem: to super, bo można ciekawie pospędzać czas, spróbować/dowiedzieć się czegoś nowego i porobić coś więcej w wolnym czasie niż Netflix