Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z moim #niebieskipasek od marca.
Zakochalam sie w nim, ale mu tego jeszcze nie powiedzialam.
On tez mi nigdy nie powiedzial ani kocham cie, ani kochanie, ani nic. Ja mu pare razy miedzy slowami powiedzialam "kochanie" ale nie zauwazylam jakiejs takiej podobnej rekacji u niego. On mi mowi zabcio, rybko, kotku, sloneczko, itd., zawsze buziaczki przed praca, okazujemy sobie duzo czulosci i bliskosci, aczkolwiek jakos nie rozmawialismy wcale o tym czy sie kochamy... ja nawet nie wiem czy on mnie kocha... ale jakby mnie nie kochal to chyba by mi nie okazywal tak ciagle czulosci i bliskosci itp. ? Mowil jedynie ze jest szczesliwy ze mna i ze mu na mnie zalezy.
Ja sie wstydze powiedziec mu "kocham cie", bo nigdy tego nie mowilam pierwsza. A poza tym jestem dziewczyna, wiec nie wypada mi mowic pierwszej. A ogolnie to jest moj pierwszy zwiazek. Mam 21 lat, moj niebieski troche jest bardziej doswiadczony bo ma 26 i byl juz w paru zwiazkach,
Zupelnie nie wiem jak podejsc do tematu.
A moze fakt ze jestesmy razem tylko od marca to zbyt krotki okres czasu na wyznanie milosci?
Jak to w waszych zwiazkach wygladalo?
Najgorsze jest to ze nie wiem jak to powinno byc w zwiazku bo to moj 1 zwiazek i 1 niebieski z jakim jestem kiedykolwiek :(

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
Ja sie wstydze powiedziec mu "kocham cie", bo nigdy tego nie mowilam pierwsza. A poza tym jestem dziewczyna, wiec nie wypada mi mowic pierwszej. A ogolnie to jest moj pierwszy zwiazek.

bo nigdy tego nie mowilam pierwsza

A ogolnie to jest moj pierwszy zwiazek


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to jest twój pierwszy związek, to do kogo miałaś nie mówić pierwsza o tym?
RóżowaLoszka: U mnie i niebieskiego zajęło to 8 miesięcy. Zależy, jak kto traktuje słowa "kocham cię". Dla nas to była już dość poważna deklaracja, więc po 3 miesiącach czulibyśmy się trochę głupio, tzn. traktowalibyśmy to jako gadkę pod wpływem zauroczenia, niekoniecznie jako zapowiedź wspólnej przyszłości.

Zaakceptował: marcel_pijak}
ŻarliwaDziewczyna: Niebiescy czasem nie mówią tego zbyt łatwo. Dla niego to, że jest przy tobie może oznaczać, że Cię kocha. Choć nie widzi potrzeby aby mówić to wprost.
Z drugiej strony może wcale Cię nie kocha i nie ma zamiaru i jest z tobą dla zabawy.

jestem dziewczyna, wiec nie wypada mi

Postępuj tak, a daleko zajdziesz :p

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}