Wpis z mikrobloga

Nie codziennie człowiek ląduje na kanale Youtube Amazona, i mimo że UK, to tym razem nie odwiedzili magazynów sklepowych.

Od kwietnia przygotowuję się i biorę udział w wyścigach autonomicznych samochodzików od #aws. #amazon stworzył taką zabawkę, którą uczy się wykorzystując Reinforcement Learning #machinelearning #sztucznainteligencja, a następnie stawia na torze i ma się ileś czasu, aby wykręcić dobre okrążenie. Podczas wyścigu w Londynie zająłem trzecie miejsce, toteż pojawiłem się w relacji w sporej ilości.

Ponadto biorę udział w wyścigach wirtualnych oraz formuję Londyńską społeczność zainteresowanych tematem. W ostatnim wyścigu wirtualnym zająłem dziesiąte miejsce (na prawie 600 osób), co obecnie daje mi szóste miejsce w klasyfikacji punktowej. Osiemnaście osób z najlepszymi wynikami jedzie w grudniu do Las Vegas, aby podczas konferencji re:Invent wziąć udział w finałach.

Jeśli Ciebie to interesuje, opisuję moje doświadczenia na blogu https://codelikeamother.uk (na #steemit )

#chwalesie #atencyjnyniebieskipasek #pokazmorde po raz wtóry.
#naukaprogramowania #programowanie
tptak - Nie codziennie człowiek ląduje na kanale Youtube Amazona, i mimo że UK, to ty...
  • 3
@noisy: w pierwszej, drugiej, trzeciej, szóstej dwunastej, szesnastej, siedemnastej, osiemnastej i dziewiętnastej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chciałeś zobaczyć tylko tę część ze mną to muszę Cię zawieść.
@tptak: jak zobaczyłem 18 minut, to nie chciałem włączać całości, ale po początku to już widzę gdzie jesteś ;) Obejrzę sobie pewnie dzisiaj w całości na spokojnie :)