Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w trakcie urządzania piwnicy. Piwnica jest dość niska i ciemna, więc mój niebieski postanowił zrobić tam sobie mam cave. No i się zaczęło xD
Koleżanki nie mogą się nadziwić, jak ja się mogę na to godzić. Co to znaczy, że niebieski będzie miał swoje miejsce w piwnicy? Nigdy nie wyglądał na przegrywa. I co on tam będzie siedział cały czas?
Tłumaczenie, że nie chcę go oglądać na górze, kiedy śmieszkuje na #mirko albo ogląda patostreamy, na nic się zdało.
Co śmieszne, na wiadomość, że wejście na górę będzie miał tylko w handlowe niedziele, zareagowały z jeszcze większym oburzeniem.
A zakupy się przecież same nie wniosą.
W istocie #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
@karolinana: Osobiscie uwazam ze zwyczajnie "man cave" to opcja bycia akceptowanym ale nie dokonca w wlasnym domu. Inna sprawa ze jak ty jestes jak jakis dyktator to kolezanki juz ida w pelna mizandrie.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@karolinana:

Jesteśmy w trakcie urządzania piwnicy. Piwnica jest dość niska i ciemna, więc mój niebieski postanowił zrobić tam sobie mam cave. No i się zaczęło xD

Koleżanki nie mogą się nadziwić, jak ja się mogę na to godzić. Co to znaczy, że niebieski będzie miał swoje miejsce w piwnicy? Nigdy nie wyglądał na przegrywa. I co on tam będzie siedział cały czas?

Tłumaczenie, że nie chcę go oglądać na górze, kiedy
  • Odpowiedz