Wpis z mikrobloga

#dieta

Witam was Węgierki i Mirki,

ma ktoś do polecenia jakąś dietę online albo kogoś kto mi coś ułoży?

Cel: redukcja 10-15kg przy aktywnym trybie (intensywny trening interwałowy 2 razy tygodniowo), sporo chodzenia, praca siedząca i stresująca (stąd nadwyżka wagowa). Najlepiej jak najprostsza i sycąca. Niestety mam problemy z trzymaniem michy :( od zawsze.

Dzięki z góry za podpowiedzi :)
  • 7
Jeśli nie chcesz sam układać czegoś to polecam dietetyka nie na żarty. Sporo sobie liczą ale mają mega podejście i prowadzą mega uzdolnionych ludzi. Przejrzyj sobie informacje napisz do nich itp
aktywnym trybie (intensywny trening interwałowy 2 razy tygodniowo), sporo chodzenia


@sztilq: To nie jest aktywny tryb.

praca siedząca i stresująca (stąd nadwyżka wagowa)


@sztilq: Nie, nadwyżka się wzięła stąd, że jesz za dużo.

Niestety mam problemy z trzymaniem michy :( od zawsze.


@sztilq: Albo rybka albo pipka.
Albo trzymasz michę albo dalej zwalaj wine na prace siedzaca i stresującą.
ma ktoś do polecenia jakąś dietę online albo kogoś kto mi coś ułoży?


@Estetykatopodstawa: Dziękuję, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Jak jesteś dietetykiem to pokaż swoje referencje i może porozmawiamy.

dietetyka nie na żarty.


@Rydzyk102: dzięki, zajrzę na pewno
@sztilq: zależy na czym Ci zależy.. Czy chcesz dokładnie podane dania i masz tak jeść i już.. Czy wolisz mieć podane kalorie + makro składniki i samemu sobie ustalać co danego dnia jesz (oczywiście w ramach limitu).
@DajMiCiastko89: Chcę mieć podane jakieś zestawy do jedzenia, propozycje na cały tydzień (relatywnie proste), bo nie mam czasu na siedzenie i obliczanie wszystkiego samemu. Nietolerancji żadnych nie mam, nie wiem czy mam wybrać dietę niskowęglowodanową, czy jakąś inną. Chciałbym kogoś kto mi doradzi i tyle. Z przygotowywaniem posiłków nie mam problemów. Widziałem jakieś aplikacje w google play, ale one są strasznie śmieciowe chyba.