Wpis z mikrobloga

Oglądając to co dzieje się wokół następnej gali famemma aż żal jest patrzeć na ten festiwal #!$%@? wśród wielkich prominentnych jupiterów, elity internetu xD

Odnoszę wrażenie że teraz Wojtek zaproponował walkę szerokiemu gronu jupiterów ale zrobił to na zasadzie konkursu w którym jedni i drudzy prześcigają się w coraz to druniejszej dramie aby rozpromować swój konflikt, a ci co zrobią najwięcej szumu w mediach dostaną kontrakt i walkę na gale...profit za profit.
Najbardziej widać to chyba po lordozie z isamu oraz tym śmiesznym olejniku z malczynskim...
Aż przykro patrzeć na to tryhardowanie i robienie z siebie idiotów przez dorosłych ludzi.

#famemma #rafonix #danielmagical #patostreamy #kruszwil #isamu #pompateam
  • 10
@Herato: nie mówię że nie, ale bardziej chodzi mi o to w jaki sposób oni to robią, nie wiem jakim trzeba być naiwniakiem aby uwierzyć że drama lordozy z isamu czy malczynskiego z olejnikiem są szczere, tak naprawdę poza drama lordoza vs tucznik i roksysyn vs ferrari to chyba same ustawki tam były, chociaż mniej ewidentne niż te obecne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Herato: no może być ciekawie, chociaż z drugiej strony wszyscy dobrze wiemy dlaczego polaczek wzywał ozdupe na nexta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Między nimi raczej żadnej niechęci nie ma, ale jak Ozdupa nie wezmie przed konferencją tabletek to jestem pewien że zrobi nieźle dymy xd