Wpis z mikrobloga

Mirki, dobrze napisałem? Typiara była jedną z kilku odwiedzających mojego roommejta w internacie. On sam miał #!$%@? na to co robię i inne odwiedzajace go też. Ale ona, ta jedna zawsze musiała napomknąć coś o mnie w rozmowach typu "on tak zawsze tylko przy kompie?". Ja oczywiście udawałem że tego nie słyszę oddając się w pełni tibijce, osu, czy innym gównogierkom. Niekiedy próbowała zacząć że mną rozmowę, głośno i wyraźnie do mnie mówiąc, ale chęć wyszydzenia mnie buchała od niej na kilometr. A dziś jak gdyby nigdy nic pisze i nie wiem czego innego odemnie oczekuje xD

#przegryw
bolec124 - Mirki, dobrze napisałem? Typiara była jedną z kilku odwiedzających mojego ...

źródło: comment_78MwBR8oI71vJyy9K4CjmTlCJXKNVYke.jpg

Pobierz
  • 40
@bolec124:
Jeśli jesteś pewny, że chciała się z Ciebie ponabijać to dobrze zrobiłeś, że ją olałeś. Jeśli jednak nie jesteś pewien to jest szansa, że po prostu się martwiła. Na tym świecie istnieją jeszcze osoby, które widzą co się w okół dzieje i połączyła fakty. "Zamknięty w sobie chłopak, spędza całe dnie przy kompie - być może ma depresje. Tyle się o tym słyszy, lepiej zagadam - być może poprawie mu