Wpis z mikrobloga

@Katorz: 5 tys USD to nie są dobre pieniądze, zwłaszcza mając na uwadze, że na jego pozycji raczej nie masz możliwości awansu. ktoś, kto mówi, że to jest dobry hajs (zwłaszcza w kraju skandynawskim), patrzy bardzo krótkowzrocznie. pozdrawiam Ciebie serdecznie, hej!
@DynamitriPL: Gość raczej nie przymiera głodem, w dodatku kieruje się czymś innym niż Ty - woli robić to co lubi, niż gnać za kasą. To coś złego? W dodatku jest trochę młody... Z pewnością młodszy od Ciebie.

@killerpizza: Już kawałek czasu będzie.

@Dix: Czyli po arcyciekawych komentarzach pod znaleziskiem o JPII poleciałbyś również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
on ma 22\23 lata, borze


@tajek: no i niech ma nawet 19, generalnie będąc mechanikiem jesteś nim na całe życie, oczywiście dla młodego człowieka to jest frajda i mnóstwo pieniędzy, ale z wiekiem rosną potrzeby. tego typu praca zawodowa dość mocno szufladkuje i ogranicza ścieżkę rozwoju kariery. pomijam już horrendalne koszta życia w Skandynawii. nie wiem, chyba sama kwota w USD/euro ludziom tak rozumowanie przyćmiewa. ach, ta magia, ten powiew i
gosc odklada pieniadze, juz kupil/splacil mieszkanie w polsce


@tajek: aha, czyli typowy Polak na emigracji, hyc! pieniądze do skarpety. niby ma to norweskie obywatelstwo, ale nieco drobnomieszczańskiej mentalnosci - jak widać - nie idzie tak łatwo wyplenić… cóż, pozostaje jeno trzymać kciuki za przyszłość tego młodzieńca, a także żywić nadzieję, że przyszłość obroci w zapotrzebowanie na specjalizacyję taką, jak jego… pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie, hej, cześć!
@Dix: Na moim wykopie nie prześladuje się ludzi, jednak piętnuje się wszelakie pomówienia ("JP2 pedofilem?"). Zresztą... ja naprawdę nie chcę tu rozpoczynać wojenki, przecież wiem to i ja i Ty, że starasz się trollować hardo ;)